Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa vaniliás tejpép?

Milupa vaniliás tejpép?

Figyelt kérdés

A Kisfiam 5 hós, anyatejes. Éjszaka sűrűbben felkel mint amikor kisebb volt. A védönőm szerint lehetséges, hogy estére kicsit megcsappan a tej mennyiség. Azt ajánlotta hogy vegyek ilyen Milupa vaniliás tejpépet (4hótól) és adjak neki.


Az van ráírva h gluténmentes.Adhatom ezt tényleg az anyatejes babámnak? (már ha ízlik neki egyáltalán)


Köszönöm!


2013. febr. 15. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam egy hét múlva lesz 6 hónapos,csak szoptatom, borzasztóan alszik. Ugyanezt javasolta, de felíratott nekem a gyermekorvossal Milumil Sinemil tejpépet (ez glutén és laktózmentes), így 1180 Ft volt a 60 dkg-os doboz.

Első este fél adagot kapott, rettentően fintorgott, de belement. Második este már szívesen fogadta, megint fél adagot kapott. Tegnap egész adagot csináltam és rendesen fel volt háborodva, mikor elfogyott :-))

Szerintem büdös és undorító ízű, de a kisfiamnak bejött. Szóval ha adod, ne add fel, ha elsőre nem fogadja jól.


Még arra ügyelj, hogy utána meg kell itatni. Én mondjuk nem itattam, mert megfürdetem rögtön utána és jön a szoptatás, de lehet, hogy ma kap pár kanál vizet utána.


Viszont egy fokkal sem aludt jobban :-) de most már adni fogom, mert olyan élvezettel eszi.

2013. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezen a Milupán nem látom h laktózmentes-e. Mondjuk valószínű ha 4 hós kortól ajánlják.


Köszi a választ :)

2013. febr. 15. 08:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Nem laktózmentes, hanem módosított tejet tartalmaz. Ha érzékeny a tejre, kérd azt, amit mi kaptunk, ha meg nem (te is iszod és nem üti ki), akkor nyugodtan használd, ez biztosan jobb ízű.

2013. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én minden nap iszom tejet és nem üti ki szerencsére. Akkor ma megpróbálom :)
2013. febr. 15. 08:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam azóta alszik tovább mióta ezt a vaníliás rizspépet eszi vacsorára. Én fel szoktam íratni a gyermekorvossal és úgy olcsóbb. Ha már nagyobb lesz a babád gyümölcsökkel is tudod keverni (védőnő ajánlotta ezt nekem is). Szerintem fog neki ízleni, az enyém imádja :-) Egyébkéntgluténmentes és hipoallergén szóval adhatod neki nyugodtan.
2013. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :) Megnyugtattál, ma adok neki :)
2013. febr. 15. 09:54
 7/8 E61 ***** válasza:

Sziasztok!

A Milupa vaníliás tejpép NEM hipoallergén, nem HA-s! Ha volt bárki tehéntejre allergiás a családban, akkor mindenképp a HA-s termékekkel kell kezdeni (tápszer, tejpép)!!! 5 éves és 6 hós lányok anyukája

2013. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én erről beszéltem:


[link]

2013. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!