Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A milupa HA vaniliás tejpép...

A milupa HA vaniliás tejpép is iszonyat rossz ízű?

Figyelt kérdés
Tegnap akartam adni egy kis pótlást a babámnak,mert estére kevés a tejem!Milupa HA tápszer van itthon,és abból csináltam egy kicsit!Rettenetes íze van!És nem ette meg!
2010. okt. 22. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rá van irva a dobozára hogy felbontás után két hétig örzi meg a szavatosságát.


lehet hogy lejárt v. megszivta magát nedvességgel és azért ...

2010. okt. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

az 1es tápok keserüek,a 2es már nem.

(épp azért h ne szokjon rá egy olyan baba akinek a táp csak pótlás az anyatej mellett)

2010. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A tápszerek igen keserűek a miénk is az és a kisfiam már 4 hónapőja tápszeres,de a tejpép nagyon olyan finom mint a tejbegríz de érdekes hogy azt meg nem szereti a babám,nem is eszi meg a tápszerért meg odavan:-)))
2010. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Minden HA-s keserű! Nekük rizspép van, az is keserű, pedig nagyon jó az illata, de az ízét elrontja ez a keserű íz nekem, de a babámat nem zavarja.
2010. okt. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem és a babámnak sem ízlett a vaníliás milupa HA pép. Keserű és nagyon erős benne a vanília aroma...pffúj... alig ette meg, így a kukában landolt...
2010. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom szereti,de Ő hozá van szokva mert a tápszere is HA-s.De ha teszel hozzá kis gyümölcsöt úgy egész fincsi:-)
2010. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Eddig csak anyatejet kapott a babám!De egy pár napja esténként eszrevettem,hogy kevés neki!És éjszaka is felkel 2 óránként!Mikor megszületett,írt fel a doki tápszert(Milupa HA Start) a biztonság kedvéért,hogy legyen itthon!Tegnap azt bontottam ki és csináltam 100ml-t!De nem volt hajlandó megenni,pedig éhes volt mert rágta a kis öklét!Felhívtam ma a védőnőt és Ő mondta,hogy vegyek Milupa HA vaniliás tejpépet!De ha az is rossz ízű akkor megint ott vagyok ,ahol a part szakad:(((Mert nem fogja megenni,ezért kérdeztem!Egyik barátnőm babája ezt Sinlac-ot eszi este pótlásnak,az milyen???Az is rossz ízű?Egyébként szerdán lesz 4 hónapos a babám!
2010. okt. 22. 11:22
 8/13 anonim ***** válasza:
A Sinlac-nak nincs ilyen keserű íze. Édeskés, a babám is szereti nagyon. Ebbe is lehet esetleg gyümit tenni, de nálunk símán szereti a legjobban. Receptre ez is olcsóbb.
2010. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok az akinek a kislánya szeretia milupa pépet,pl Ő a sinlacot nem eszi meg,nagy keservesen evett párszor belőle,akkor irattam fel a milupát,azt kifejezetten szereti.Ki kell tapasztalni.Én adtam már neki bolti tejpépet is,igaz az nem ha-s,de megpróbáltam ,és imádja.Esetleg megpróbálhatod,van 4 hónapos kortól való,ha nem pöttyög ki tőle akkor adj neki olyat szerintem.A milupa gyermekálom igazi vaniliával nagyon fincsi.
2010. okt. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok!Tegnap voltam a dokinál írt fel másik tápszert,mert mostmár délután is kevés a tej ,nemcsak este!A Humana HA Start-ot írta fel,persze azt sem eszi!!!:(((Megint elmentem felírta a Beba HA-t!Azt sem eszi!A végén felírta a Milupa 1-et!Na azt nagy nehezen bele tudtam diktálni!De kértem írja fel a Sinlacot ,de azt mondta az még nem kell ,mert nagy a súlya!Mondtam neki,hogy ez igaz,de éjszaka 2 órénként éhes!És az elmúlt egy hónapban 18 dekát hízott!
2010. okt. 23. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!