Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babánál normális,...

1 hónapos babánál normális, hogy már az evés elején és közben sír, láthatóan fáj a gyomra. Védőnő szerint reflux. Volt már valakinél ilyen? Mit tettetek? Mit tegyek? Valami gyógymód?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor refluxos ha sokat bukik?!
2013. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Védőnő azt mondta, hogy nem minden esetben bukik, van, hogy csak a nyelőcső közepéig jön fel a cucc, majd visszacsúszik, kvázi liftezik, de ahhoz elég, hogy marja a nyelőcsövét...


Nem tudom, de annyira rossz nézni, ahogy fájdalmasan eszik szopi közben... :((


Gaviscont írtak fel, de szerintem nullát ér... :(

2013. febr. 13. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ki is bukta! Nagy mennyiségeket! Van akinek írnak fel Nutrion sűrítőt,hogy kevésbé jöjjön vissza a kajcsi! De ennyi! Mást nem csinálnak csak azt hajtogatják,hogy kinövi! Az én lányom is csak sűrű tápszert kapott! Mást nem! 6 hónapos korra szokták kinőni! Vagy kicsit később de ez az átlag! Te annyiban segíthetsz,hogy sokáig büfizteted ha bealszik akkor is fölébreszted,hogy kijöjön minél több levegő! A kiságyat meg lehet emelni a fejrésznél! Mi 2 téglát tettünk a kiságy lába alá! Ennél többet nem nagyon lehet tenni! Sajna! Túl kell élni!
2013. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :)
2013. febr. 13. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem minden baba bukik reflux esetén sem. Súlyosabb esetben gyógyszert is adnak, úgyhogy érdemes kivizsgáltatni, már csak azért is, mert az evést össze fogja kötni előbb-utóbb a fájdalommal. Én elvinném gasztroenterológushoz.
2013. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!