Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babádnál, mikor...

Anyatejes babádnál, mikor sikerült kiváltanotok a 3. napközbeni étkezést?

Figyelt kérdés

Mi először a tízórait és uzsonnát váltottuk ki, és most jön az ebéd. az első étkezést lassan tudtuk csak kiváltani, kb 7-8hós korában. most 9hós és még nagyon igényli a cicit, de mellette már minden étel érdekli, főleg a miénk.

szerintetek nem "baj", hogy még "csak" most váltjuk ki a harmadik étkezést? mert van aki szerint elvagyunk maradva, de én úgy gondolom úgy haladunk, ahogy a kislányom igényli!

(a súlya szépen gyarapszik és védőnő se siettet)


2013. febr. 15. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 15 hónapos, de még vannak olyan napok, mikor csak kétszer eszik rendes kaját (főleg, ha reggel sokáig alszik). Ő is nagy cicista, sokszor cicire kéretzkedik, nem is enni, csak úgy anya hiány enyhítésére :).

Persze azért igyekszem minnél többször kínálni, de ha sokat szopizott, akkor nem erőltetem.

Ő is szépen hízik, hetente mérem, eddig még sosem fogyott.

Azért általában igyekszem, hogy legalább a napi három kaja meglegyen, de egy éves korában még volt olyan nap is, hogy nem is kért mást, csak szopizott.

Én nem erőltetem, kínálgatom, aztán eszik amennyit akar.

Egyáltalán nem érdekel, hogy ki szerint van elmaradva.

A védőnő is mondta, hogy semmi gond nincs ezzel, és egy szoptatási tanácsadó is, szóval nem erőlködök rajta, hagyom, hogy a saját ütemében egyen.

2013. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!