Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stokke Xplory V3 teljes...

Stokke Xplory V3 teljes babakocsiszettet vennék. Tudnátok segíteni, hogy hol találok olcsón? Kisfiúnk lesz, tehát inkább szürke vagy barna ami szóbajöhet. Ha valaki tud eladót, szólna nekem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Olcsóbban legfeljebb kiállítási darabot tudsz venni, de amúgy mindenhol ugyanannyiba kerül. Mi egy éve vettünk pink limited edition kiállítási darabot a Dózsa György úti Kikában, tavaly novemberben ki volt téve egy pisztáciazöld olcsóbban, ennyit tudok.

Az Unico bútor honlapján is megnézheted, egyszer ott is láttam akciós darabot.

Külföldi, előre utalós rendelés nem megoldás, kamu sajnos ;(

2013. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a használt is jó, a vaterán találsz komplett szetteket.
2013. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

[link]

2013. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk narancs színben van komplett szett,mózessel,sportrésszel,alsó táskával,esernyővel,esővédővel,mózesre vízhatlan takaróval,stb...Nem rikító narancs,hanem szolíd.Szerintem kisfiúnak is tökéletes szín.Odaadom a komplett szettet 170.000 ft-ért.Mi így kompletten 525.000ft-ért vettük.

Ha érdekel,írj privit.

2013. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, nekem is van egy eladó, a vaterán hírdetem,

Stokke v3+sport+mózes

Ezt írd be.....unisex, mert szép beige színű. Az árat le tudjuk faragni, ha kihagyjuk a vaterát.

2013. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!