Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Uzsonnára mit adjak 9 hónapos...

Uzsonnára mit adjak 9 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
már csak reggel meg este kap tápszert, tízóraira gyümölcs, ebédre főzelék, uzsonnára tejpépet meg joghurtot szoktam. ezen kívül miket lehet még neki uzsonnára adni?
2013. febr. 15. 12:22
 1/3 Jégtánc ***** válasza:
túrót gyümölccsel ,vagy gesztenyét meggyel:) vagy joghurt gyümölccsel.
2013. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gyümölcsöt adhatsz túróval,keksszel,rizzsel,joghurttal,

ha esetleg nem elég neki a kalória,akkor adhatsz neki húsos főzit is.

A fiam reggel7 tápot eszik,aztán husos főzit 11körül,2kor gyümit,5-6 körül megint húsos főzeléket,este 8kor tápszer a vacsi és alvás.(10 hó)

2013. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Uzsira adhatsz főzeléket is.Főleg ha ebédre valami darabosabbat kapott pl. tésztát.

Én a 10 és fél hónaposomnak gyümölcsjoghurtba szoktam keverni narancs- vagy banándarabkákat.Vagy túrórudit kockázok bele.Van, hogy kölesgolyót vagy kekszet tördelek bele.Mikor mit :)Nagyon finom egyébként.Jogobella joghurtot szoktam venni.

2013. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!