Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran és mennyi...

Milyen gyakran és mennyi ideig szopizik az újszülött bébitek?

Figyelt kérdés
Ma 2 hetes a kislányom és van, hogy óránként szopizna és legalább vagy 1 órán keresztül!
2013. febr. 15. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó a tejed! Nekem ez attól volt,hogy teljesen vízes volt és nem volt tápláló neki!?
2013. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekünk most múlt 1 éves a baba,de ilyen idős korábban azt mondták,hogy 15-20perc után el kell venni tőle a cicit,mert fel volt nagyon fúvódva a sok tejtől,állítólag túlette magát. És azt hiszem,hogy 2 óránkét evett,szóval nem szabad neki túl sokat sem adni.
2013. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt, én mindig cicire raktam, ott nyugodott csak meg mindig. Semmi probléma nem volt (azon kívül, hogy én nem tudtam moccani sem :) ). Jó sok tejem lett, még mindig van (15 hós).
2013. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban nálunk is íg ment, majd egyre ritkábban, egyre gyorsabban szopizott!

Nyugi ez ezzel jár, így megy az elején, fél évesen 15 perc alatt jól lakik majd!

2013. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem nem feltétlenül azért szopizik egy órát mert éhes, hanem mert a közelségedre van szüksége. Az enyém ezért sosem sírt sokat, mert ott mindig megnyugodott.
2013. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 16. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!