Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik így?

Gyönyörűséges kérdése:

Miért alszik így?

Figyelt kérdés

8 hónapos lanyunk éjszakankent mar lassan az örületbe kerget minket. Azt hittem mindent ugy teszek,ahogy harmunknak jo,ahogy mar megszoktuk.

6 hónapig végig aludta az éjszakat,megszoktuk a könnyebbséget most pedig nem tudjuk kezelni az éjszakakat.

Vannak éjszakak,h végig alussza a kisagyban vagy köztünk.

A kérdésem,hogy miert képes össze-vissza forgolodni,jobbra-balra,körbe-körbe,dobalja magat,kúszik,hason altatni mar lehetetlen.

A kisagyban is csinalja meg a francia agyban.

Zavarja magat,minket,se cici,se homeopatia,se fogzas gel,semmi nem hat ra. Neha egy óras hat simi megnyugtatja.

Tanacs?

Tipp?

Valakinek volt így?



2013. febr. 16. 02:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnál ugyanez volt, akkor mi is majd megőrültünk. Ez a mozgásfejlődés miatt van. Nekünk egész eltartott 14 hós koráig, míg aránylag stabilan nem tudott járni..

Gyakorlatilag annyira be vannak "kódolva", hogy megtanuljanak mászni, kúszni, járni, stb., hogy még álmukban is ezt csinálják, ez nem akaratlagos, fel vannak spannolva..:-))

biztos olvastál már itt több kérdést erről, hogy pl. álmukban négykézláb ringatóznak, "kutyáznak", na azt is azért csinálják...

2013. febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a mozgásfejlődés miatt van és sztem nemigen tudsz vele mit csinálni.
2013. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van, 8 hónapos volt a lányom, amikor kezdődött, most 10 hónapos.

És nekünk is nagyon rosszul esett, mert 4 hónapos kora óta gyönyörűen átaludta az éjszakát egy mukkja sem volt, úgyhogy mi is el voltunk kényeztetve. :)

Mi már ott tartunk kb egy hónapja, hogy mivel ha odaveszzük magunkhoz annyira vergődik, forgolódik, hogy a nem tud egyikünk sem pihenni, úgyhogy a férjem már külön szobában alszik, hogy ki tudja magát pihenni. :((

Áldatlan helyzet, de szerintem sem lehet tenni ellene, életkori sajátosság, ezt hallom mindenkitől, hogy ilyenkor elromlanak az éjszakák. Úgyhogy nekem már az a mentőötletem támadt, hogy veszünk egy olcsó kiságyat, aminek levesszük az egyik oldalát, és odatoljuk a mi ágyunkhoz, így több helye lesz a forgolódásra, ott van velünk, de mi is (jobban) tudunk pihenni...bár ha ott fekszik ő is, óhatatlanul is éberebb az ember...


Úgyhogy szerintem ezt túl kell élni, azt mondják, hogy még az sem biztos, hogy, ha odaveszed magadhoz ettől odaszokik, hanem akkor amikor elmúlik ez az időszak, akkor visszaszokik szépen az ágyába...majd kiderül :)

2013. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt, egy homeopatias golyo talan bevalt, 4 napja 10-11 orakat alszik ejjel, 1szer ebred csak :) most kipihentek vagyunk megint.
2013. febr. 22. 07:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy melyik bogyót próbáltátok?

4. voltam

2013. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagyis 3-as :)))
2013. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Coffea tosta 15 ch-t akartam venni,de rendelni kellett volna.

Argentum nitricum 15 ch-t ajanlott a patikus,sok mas tulajdonsaga mellett alvaszavarra is jó.

Egy hete 9-10 órat alszik,1-szer ébred de nem vészes.

Nem allítom,h a homeopatia oldotta meg,de most jo igy.

2*5 golyót kell adni,kanalban felolvasztva adom oda du.an es fürdes utan.

2013. febr. 23. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!