Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe alszik 16 hós kisfiatok...

Mibe alszik 16 hós kisfiatok a 22 fokos szobában este?

Figyelt kérdés
Egy rövid ujjú body, rá egy kezes lábas plusz derékig betakarva egy közepesen vastag gyerkőc takaróval az túlzás?? Mindig megnézem a tarkóját, természetesen elalvás előtt még kihancúrozza magát és néha egy kicsit nyírkosnak érzem, de olyan 10-11 óra felé mikor még ránézek akkor már nem az. Próbáltam úgy is, hogy csak kezes lábas és rá egy téli hálózsák. Lehet az is elég lenne??
2013. febr. 15. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
2 éves és egy roviduju body, vékony polo és harisnyában alszik. Meg persze paplanka. Kezeslábas már nem jó, mert éjszaka ha kell pisilnie, akkor oltoztetni kell. igy meg csak lehuzom a harisnyát és kész.
2013. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jégtánc ***** válasza:
Lánykám igaz csak 1 éves,de csak kezeslábasban és vékony hálózsákban alszik.22-23 fok van este nálunk.
2013. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a fűtéstől is függ,mert pl nálunk kályhával van fűtve,és reggelre rohadtul kihűl a szoba.ezért is én hosszú ujjú bodyban,pizsama alsóban altatom a 2 éves fiamat.főleg mert utálja a takarót,amit állandóan lerugdos magáról.

amúgyis szerintem inkább melegebben legyen,minthogy fázzon

2013. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú bodi és egy rugdalózó és a hálózsák.
2013. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy rövidújjú body+ Vékony pulcsi+ Rugi pizsi.

Vagy hosszú újjú body + pizsi rugi.


Másik verzió: Pizsi rugi helyett hálózsák.

2013. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia remélemnem baj hogy leírom ,de nekem 7 hós a kislányom és szintén nálunk is 22 fok van max 23

És egy rövidujju badyban és egy rugiban altatom ,meg persze egy kis takaró.

2013. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!