Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam? Most kell a...

Hogyan csináljam? Most kell a babámat hozzászoktatni a kinti levegőhöz. Egy hét ablaknyitogatással. Mikor csináljam? Amikor alszik vagy ébresszem fel, vagy várjam meg amíg felébred? Ha ébren van és tátog, sír, akkor nem fázik meg így?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Felöltözteted mint ha sétálni mennél vele.
2013. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok, azt tudom, hogy fel kell öltöztetni. :) De ébresszem fel emiatt vagy várjam meg amíg felkel? Csak akkor az a baj, hogy nekiáll sírni..
2013. febr. 13. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom leírni, hogy mi hogy csináltuk, talán nektek is bejön a módszer... Én kezdetben akkor levegőztettem, amikor elaludt, nézelődni még úgysem nézelődött, mert annyira kicsi volt. Mivel mi kertes házban lakunk, így én nem ablaknyitogatással kezdtem, hanem 5 percre kivittem a levegőre. Másnap 10 percre és folyamatosan emeltem a kint töltött időt. Most hogy már nagyobb és nézelődik, most már az ébrenléti időben viszem ki sétálni, a végére persze bealszik a sok élménytől... :)


Egy 3 hónapos kislány anyukája

2013. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Etesd meg, pelusozd át vagy fordítva, öltöztesd fel, told a babakocsit az nyitott ablakhoz, vagy tartsd a karodban, és levegőzzetek:).
2013. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor megszületett, én is csak akkor öltöztettem fel, amikor aludt, kinyitottam rá az ablakot. Aztán elkezdtem kivinni, de akkor is mindig, amikor aludt. Aludt, amikor felöltöztettem, kint is, amikor levetkőztettem, észre se vette, hogy kint volt :D

Most amkor kiviszem, mindig ordít az overállfelhúzásnál :(, jobb volt akkor, amikor nem ébredt fel rá ;)

Ha kiviszem, már alszik is a babakocsiban. Kint már nem fog sírni a Te babád se.

2013. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor öltöztesd mikor amugy is sétálni mennétek majd,akkor a napirend is kezd kialakulni.
2013. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!