Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mit tegyek, evés...

Nem tudom mit tegyek, evés problémáim vannak a lányomnak, hogy változtassak rajta?

Figyelt kérdés
Eddig az volt a baj, hogy 8,5 hós lányom nagyon keveset evett, napjában 4-5x éjszakaival együtt.Rengeteget mozog, természetesen így nem is akart hízni.Voltunk orvosnál mérlegelésen, ami megijesztett:3 hónap alatt 300g-ot hízott csak a lány, és alig több, mint 7 kiló.A dokinő azt mondta etessük 3 óránként,vacsira is főzeléket.Ennek pusztán 5 napja,és most megfordult a helyzet!Éjjel-nappal 3 óráként követeli a hamit!Eddig egyszer kelt fel enni, de most 2-3x,és többet eszik sokkal, mint előtte ritkábban, már most hízott láthatóan.Mit csináljak,hhogy legalább éjjel ne akarjon ennyit enni és nyugodtan aludjon?
2009. szept. 7. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy eddig a fogzás miatt nem evett. És mivel most nem fáj az ínye ezért most pótolja be a lemaradást. Tehát szerintem most ne csinálj semmit, majd elhagyja az éjjeli evést ha már "jóllakott". Amúgy az én lányom 16 hónapos rossz evő és még csak 9,40 Kg. Neki is voltak és vannak evős és nem evős periódusai. Amikor evett akkor örültem és igyekeztem betartani a három óránkénti evést nehogy a kis gyomra túlterhelődjön. Sok sikert.
2009. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!