Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is minden úgy van,...

Nektek is minden úgy van, ahogy a férjetek akarja?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezen változtatni, főleg, ha a férj lakásában élünk? Úgy rendezi be, ahogy akarja, a baba nevét ő választja... Nálatok?
2013. febr. 17. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
változtatni úgy tudsz, hogy a sarkadra állsz.
2013. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nézd, azért nem mindegy, hogy mire gondolsz. Ha pl az ő terve ésszerű, logikus, szép, vagy árban oké, a másik félé pedig nem, akkor érthető. Ha pl a férjem bugyirózsaszín szekrényt akarna venni, akkor nem engedném, és aztán ő is kiírhatná, hogy a feleségem akarata érvényesül.


Névválasztást hogy képzeljük el? Márpedig Béla lesz? Mit mondott? Voltak variációk?

2013. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem nem úgy van, közös megegyezés,ha nagyon ragaszkodik igyekszem meggyőzni észérvekkel,vagy nekem is tetszik amit ajánl.
2013. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nalunk a kisebb dolgokban en dontok, DE hozzateszem, MINDIG kikerem a velemenyet mindenrol es ha o maskepp lat vmit akkor atbeszeljuk. Gyerek temaba nem szol bele. gondolok itt a rucik, babakocsi, kisagy stb vasarlasra. Nev pedig alap h mind a kettonknek tetszenie kellett meg akkor is ha nehez volt valasztani. A lany nevben meg most sem egyezunk (fiunk lett szerencsere:)). Ja es mi az o hazaban eltunk 3 evig (babuci elott) es SEMMIT nem jegyzett meg, vasaroltam oda sokmindent, en valasztottam ki a festeshez a szineket, agyat a haloba stb. Ha vmeik szin nem tetszett neki csak annyit szolt h nem valasztanek masikat? De ez 6 helysegbol 1-nel volt. Mikor osszejottunk, neki mar megvolt a haza 5 eve. 4 eve kulfoldon elunk, osszehazasodtunk, kozos hazunk van es 1 kisfiunk:) de en ilyen pasihoz nem mentem vna hozza mint a te parod.
2013. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én csak a név választást hagytam rá :) Igaz a név tökéletesen illik a fiúnkra, csak apa azzal nem számolt, hogy szegény gyerek pár nap eltéréssel ünnepelheti a névnapját a születésnapjával :) A többi gyerekkel kapcsolatos dolog, közösen történik, hisz két szülője van.
2013. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindenben közösen döntünk, megbeszéljük a dolgokat. Ha úgy látja, valamit én tudok jobban, elfogadja, és én is, ha úgy látom, neki van igaza. A fiunk nevét együtt választottuk ki, mindketten mondtunk fiú neveket, amik tetszettek, és nehezen megtaláltuk, amit mindketten imádunk:) A lakás úgymond az enyém, mert az én családomé, de ezt nem szoktam hangoztatni, elvégre együtt élünk benne, a számlákra a pénzt a férjem keresi meg. Együtt rendeztük át a babának, anyukám segített.
2013. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!