Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is minden úgy van,...

Nektek is minden úgy van, ahogy a férjetek akarja?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezen változtatni, főleg, ha a férj lakásában élünk? Úgy rendezi be, ahogy akarja, a baba nevét ő választja... Nálatok?
2013. febr. 17. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen nincs, különben már nem lenne a férjem...
2013. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs minden úgy, ahogy ő akarja, bár ő sokkal akaratosabb nálam, ez tény. Én sok dologban megalkuvó vagyok, ami nem érdekel annyira.

Nálunk a háromból kettő gyereknek ő választott nevet. Telitalálat lett, nem bántam meg:)

2013. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
kizárt...!
2013. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azért már akkor is tudhattad, hogy ilyen, mielött hozzámentél feleségül. De ilyen kapcsolatba gyereket szülni igen nagyfokú felelötlenség.


De NEM EZ a normális, értelmes emberek meg tudnak mindent beszélni, és nem egyik parancsol, a másik meg engedelmeskedik.

2013. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általában az van, amit én akarok :-) Főleg a bababútorral, babakocsival kapcsolatban. Persze az olyan nagyon fontos döntés, mint pl a név kérdése, közös döntés. És vannak olyan dolgok, amiben pedig belátom, hogy az ő terve az okosabb. Ez csak így tud működni, így oda-vissza. Különben már az elején kiderülnek az ilyen dolgok, ha úgy lett volna mint nálatok, akkor a hazásságot sem vállaltam volna nemhogy még babát.
2013. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan nem lennék sokáig egy ilyen kapcsolatban. Mi többé kevésbé együtt döntünk mindenről, ő is és én is engedünk egy kicsit az igényeinkből. Jelenleg az én családom házában élünk, de idővel szeretnénk majd egy közös házat. De nem gondolom, hogy a férjemnek kevesebb beleszólása lenne a dolgokba azért mert az én házamban lakunk. A baba nevét közösen választjuk, igaz itt kicsit nekem kell engedékenyebbnek lennem, de elvégre az ő gyereke is szóval közös nevezőre kell jutnunk. Úgy tűnik mi közösen csinálunk mindent, de hagy mondjam el, hogy a közös kiadásokat megfelezzük (kaja, szekrénysor, rezsi) de amúgy mindenki maga rendelkezik a fizetésével. Arra költi amire akarja (könyvekre, elektronikai eszközökre, ruhára stb.) Soha nem kérem számon hol volt vagy hova megy, az is igaz, hogy magától elmondja hova megy. Nem féltékenykedek, nem adok én sem okot féltékenységre. Egyszerűen engedjük a másiknak, hogy azt csináljon amit szeretne.
2013. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez nem normális dolog. Akkor sem, ha az ő lakása. Te vagy a felesége, veled osztja meg az életét, és gondolom nem egyedül és kizárólag ő tartja fent a lakást. Együtt kell dönteni. Én nem mentem volna hozzá egy ilyen emberhez, mert nem csak, hogy egyedül akar mindenben dönteni, rendkívül önző is. Neki nincs szüksége feleségre és gyerekre, csupán pár cselédre, akik ugranak a szavára.
2013. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk nincs így, 80%-ba az van amit én akarok ez is azért ilyen sok és sokszor kelemetlenül és érzem magam mert anyira fáradt vagyok hogy kell a segítsége abban is ami nem az ő dolga. De az én férjem meg csinálja szó nélkül mindig a kedvemben akar járni ha neki nem tetszik valami azt meg beszéljük "de ugy is én gyözök" ezt nem az ilyen nagyobb dolgokra mondom csak ha nálatok ez így van akkor huu :(
2013. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy az ő lakása? A felesége vagy meg már gyereket is szültél neki nem? Akkor minek ez? Minálunk minden közös mindegy ki mit hozott a házasságba!
2013. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden úgy van, ahogy a férjem akarja, de nem minden.
2013. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!