Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok sem figyel eléggé a...

Nálatok sem figyel eléggé a férjetek a babára?

Figyelt kérdés
Nálunk előfordul, hogy 5 órát egyedül figyelek az egyévesünkre. Nem történik semmi baj. Megjön a férjem, megkérem, figyeljen rá amíg ki megyek mosdóba és rohanhatok be, mert üvölt a bébi. Erre látom, hogy a férjem rá volt meredve a bekapcsolt tévében lévő focimeccsre. És még ő mérges a babára, hogy lehet ilyen figyelmetlen a gyerek, hogy miközben a kisgyerek felkapaszkodik az asztalnál, mellélép, és beüti az inyét az asztallapba. Nálatok is van ilyen?
2013. febr. 3. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Van.Mérges is vagyok rá nagyon.Ritkán van itthon velünk mert külföldön dolgozik.De ha itthon van és azt hinném most nyugodtan,főzhetek vagy fürödhetek nem úgy történik.Számítógépezik,telefonál a gyerek meg (8 hós)Összetöri magát.Pont most kezdett el kapaszkodva sétálni,felállni.És én meg ráförmedek a végén meg ő van megsértődve.
2013. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen néha. Szerintem a legtöbb férfi nem tud egyszerre több felé figyelni. Mi jobban hozzá vagyunk szokva,, hogy egyik szemünk mindig a gyereken.
2013. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem ezt próbáld megbeszélni vele nyugodt hangon. a gyerek mindent megtesz, hogy kárt tegyen magában sajnos... nálunk nincs ilyen hála istennek
2013. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én férjemben megvan a jó szándék, leül a 10 hós lányunk mellé a földre, úgy vigyáz rá, mégis megtörténik baj. Nem tudom hogy csinálja, de mindig sírás lesz a vége. Valahogy nincs hozzá érzékük. Ja, és tegnap éjszaka megkértem, keljen fel a picihez, ha felébred, én a nappaliban alszom, hogy ki tudjam magam pihenni. Mondanom sem kell, hamarabb hallottam meg a sírást, a férjem békésen aludt az ordító baba mellett.
2013. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!