Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki projektoros...

Használt valaki projektoros babaaltatót?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám, nyugtalan az esti elalvásnál, dobálja magát, fordul az oldalára, a hasára, sír. Nehéz megnyugtatni, a foga bánthatja talán. Szerintetek ezzel a babaprojektorral könnyebben menne az elalvás? (korábban betettem az ágyába és a sötétben elaludt magától, most sír) Kivetíteném neki a plafonra a formákat, lágy zene mellett. És így talán el tudna lazulni, mert ha énekelek neki és fogom a mellkasát (elterelve a figyelmét a nyugtalanságról), akkor néha el tud aludni. Elég drága, de használtan is tudnék venni. Használt valaki ilyet? 8 hónaposnak való még? Előre is köszi!
2013. febr. 17. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az en kisfiam is 8 honapos, 6 honapos kora ota van projektoros altatonk. A zenek nagyon jok rajta, azokra mar gyakran elaludt, a kepeket is imadja, nezegeti, de en ugy latom, hogy azok inkabb csak elenkitik, mar rajott arra is, hogy honnan jon a vetites es ide-oda forgatja a fejet, azt is figyeli. Szoval nekunk felig valt be eddig, de szerintem babatol is fugg. Kivancsi vagyok en is, masoknak hogy valik be, ha nem ujszulott kortol vagy 1-2 honaposan kezdik a babaval.
2013. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, nekünk nem projektoros van, csak színváltós-zenélős, de nagyon sokáig lekötötte. Megnyugtatja őket a zene, a fény pedig "lefoglalja".

Amit én néztem: Tomy vetítő zenélő, használtan egyáltalán nem drága.

2013. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!