Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alkalmazod a kétkanalas...

Hogyan alkalmazod a kétkanalas módszert?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
pontosan mire gondolsz,bocsika,de még ugylátszik nem ittam elég kávét:-))
2009. szept. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi szinte a hozzátáplálás óta ezt a módszert alaklmazzuk etetésnél.Most 15 hós a fiam és most is így eszik.Az ő kezében is van egy kanál,amivel már elég szépen kanalaz,és nálam is amivel kiegészítem az ő etetését!

Kb.1 éves kora óta szeretne egyedül enni,amit meg is engedek neki(kivéve a leves)Előtte is volt a kezében kanál,de csak ismerkedett vele,kóstolgatta nézegette!

Remélem erre voltál kíváncsi!

2009. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre voltam kíváncsi, hogy hogyan használjátok a 2 kanalat. Az én tündéri lányomnak hiába adom a kezébe, nézegeti, megrágja, ad egy klassz dobszólót:), aztán a padlón landol a kanala. A védőnőm mondta két hónapja, hogy kezdjem el ezt alkalmazni, de egyenlőre semmi érdeklődést nem mutat arra nézve, hogy ő is megpróbálna kanalazni...Most 13 hónapos a lányom.
2009. szept. 8. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:

A második vagyok!

A barátnőm fiát sem érdekelte sokáig az önálló evés technikája!Most két éves és egyedül eszik!Valamelyik gyerkőc később érik meg az önálló evésre,de szerintem ebben nincs semmi rossz,várj türelmesen majd ráérez valamikor!Addig is kevesebbet kell takarítanod:)

2009. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!