Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes a kislányom, mivel...

2 hetes a kislányom, mivel nehezen indult be a tejem, így szinte állandóan cicin van és csak a karomban alszik éjjel-nappal. Hogy tudnám rászoktatni arra, h ne ébredjen fel, ha leteszem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy hasra vagy hátra teszed-e le, de ha a hátára és úgy felébred, akkor próbáld meg a hasára tenni. Az én fiam csak hason tud aludni, háton felébred egyból. Nálunk is sokszor volt hogy a kezemben aludt, igaz csak nappal, mert éjszaka szerencsére aludt az ágyában is.

Most 5 hónapos és még mindig van hogy napközben kézben alszik, ha rosszabb napja van, de este meg már elalszik a kiságyában a kezemet fogva.

Ő pl a babakocsiban sem tud elaludni, mert ugye háton van. Babája válogatja.

2009. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi.születésétől vmelyik oldalán alszik,abban a pózban,ahogy a pocimban feküdt az utolsó 2 hóban.most is a karomon fekszik,ha lerakom,sír.semmit nem tudok tőle csinálni,káosz van már az egész házban,meg szendvicsen élünk.
2009. szept. 8. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

próbáld meg hogy magad mellé fekteted az ágyban és simogatod a hasát hátát. persze ha még nem próbáltad.

más ötletem nincs.

és nem lehet hogy fáj a hasa vagy valami?

ha nem fáj semmije előbb utobb abba kell hagynia a sírást.

én is voltam így és szerencsére leszokott róla

2009. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!