Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos a fiam hasrol hatra...

4 honapos a fiam hasrol hatra mar parszor atfordult (nem sokszor) Hatrol hasra meg nem. Ti babatok mikor fordult at eloszor hatrol-hasra?

Figyelt kérdés

A feje mögötti jatekokat nagyon nezi sokszor szinte kitekerid a nyaka annyira de meg nem billent at a hasara.

Ha ennyire tekeredik lehet hogy hamarosan atfordul?

Vagy ez meg odebb van?

A ti babatok hogyan fordult at eloszor?



2013. febr. 18. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


az enyem sem fordult. Hasrol hatra is allitolag csak veletlenul (2x) :) De sztem nem vagy elkesve.

Amugy lehet motivalni (en elvittem dokihoz), ha mutatod neki a jatekot, vagy ha meghuzod a kezet es atbillented. Tehat tornaztatni. Ja, es meg lehet inditani neki a labaval is, hogy ugy billenjen at.


Elvittem meg deveny tornara, 2 honap alatt mindent tudott!

Igy magatol felult, nem maradt ki a kuszas vagy a negykezlab es most boldog totyogo!

2013. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kriszta0102 válasza:
Nyugi nem vagytok elkésve,4-6hó közt kell átfordulnia,az én babám 5hósan fordult át hasról-hátra,csinálta max 1hétig,de hátról hasra még nem,pedig most 6 hónapos.csak idő kérdése,engem is ezzel nyugtatnak,meg minden baba a saját tempójában fejlődig.
2013. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az 1. vagyok. A neurologus, akihez elvittuk -fent emlitettem-, mondta h jo, hogy elvittuk (mert a haziorvos nem latta meg azt, amit o vagy a deveny tornas)

Egy pillantast meger.


Mi sajna nem vagyunk orvosok, latatlanban mi is csak vaktaban adjuk a tanacsokat.

2013. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!