Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért változott meg a 13...

Miért változott meg a 13 hónapos baba viselkedése?

Figyelt kérdés

13 hónapos a kisfiam, kiegyensúlyozott, boldog baba. Volt...

Az elmúlt 1 hétben nappal nyűgös, nagyon anyás, ami még elviselhető lenne, de az eddigi éjjeli 1-2 kelés helyett másfél-két óránként úgy ébred, hogy sikítva sír, mintha nyúznák. Kajától megnyugszik, de néha még attól sem. Egyszerűen nem tudom mi baja lehet...járt valaki így?



2013. febr. 18. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogak, szeparációs szorongás? :(
2013. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most jön az első pár őrlőfog felül, nagyrészt már kint van.

Szeparáció ilyen durva sírást okozna éjjel??

2013. febr. 18. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a szepaszorongás miatt van. Mostanában indult el? Még arra tudnék gondolni, az én Fiamat rettenetesen megviselte, mikor új mozgásformát tanult :S


Viburcol kúpot próbáld ki esetleg, meg a Humana-nak van Jó-éjt teája, hátha segít.

2013. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hat az en lanyom meg keptelen volt elaludni, ket oran keresztul is neha eltartott az altatas, csak vagdosta magat az agyban, szerintem szeparacio szorongas volt, van nala. Most 15,5hos korara valamivel jobb a helyzet, ami segitett a szinte teljes esti rutinvaltas.

De amit eszrevettem, hogy az orlofogtol a fajdalom csak azutan mult el, amikor mar a fog teljesen kibujt, a ket barazda kozul is eltunt az iny. Es rosszabb volt a helyezet az inyrepedes utan mint elotte

2013. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!