Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy a fenébe lehet elbírni 2...

Hogy a fenébe lehet elbírni 2 két hónapos babával anélkül hogy idegbeteg lennék?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 09:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

De talán ha nyugodtan beszélsz hozzá akkor csak jobb talán egy fokkal. Nem vagy könnyű helyzetben két pici babával de ha mondod legalább is nálunk bevált a lányomnál amikor kicsi volt és főztem és olyat csináltam amit nem tudtam ott hagyni, hogy pici türelmedet és már jössz is hozzám.

Szoptatsz is vagy csak tápszert adsz nekik?

2013. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Tápszer sajna. Csak az etetéssel van probléma meg utána a büfiztetéssel. Ha nincsenek jól megbüfiztetve estére fáj a hasuk.Csak ha éhesek ordítanak és akkor nincs megállás. Reggel elég idegbeteg lettem
2013. febr. 19. 11:13
 13/25 anonim ***** válasza:

Jaj szegény, nem csodálom ha kivagy! Bár nekem csak sincsenek ikreim, de én sem tudtam megvigasztalni sehogy egyiket sem ha éhesek voltak.


A családban vannak ikrek, ott anyuka úgy csinálta, hogy volt két pihenőszék, ha egyszerre akartak enni, beleültette egyiket az egyikbe, másikat a másikba, leült velük szembe, tápszer a 2 cumisüvegbe, és be a szájukba. Kicsit személytelennek tűnhet, mert ugye anya ilyenkor nem veszi karjába a kicsit, de legalább nem ordít egyik sem és Te sem kapsz idegbajt a gyereksírástól!

2013. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem azoké,akiknek ikrei vannak...de tényleg,én még eggyel sem birok,nemhogy kettővel.

Nem csodálom,hogy kivagy :-)

2013. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
A mai reggel elviselhetetlen volt azért gondoltam hátha van ikres anyukáknak tippjei h h csinálják mert nekem nagyon nem megy egyedül, de nem tud mindig valaki itt lenni velem.
2013. febr. 19. 12:57
 16/25 anonim ***** válasza:

barátnőm a skacokat letette a szőnyegre, betette nekik a cumisüveget. Egyszerre megették. Feldobta egyiket az egyik vállára, másikat a másikra, sétált velük a lakásban. Nem semmi! Azt hittem az agyam eldobom.

Ikres mamik, le a kalappal előttetek!!

2013. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
bar nem vagyok ikres, de amit en lattam, hogy szoptatosparna van az apuka korul, egyik felol az egyik gyerek, masik felol a masik es egyszerre eteti oket, aztan fel a vallra mindket gyerek, es irany a bofiztetes.L e a kalappal elottetek. Esetleg probald olyankor gyakorolni, ha valaki tud segiteni, ha gond lenne, legyen ki megfogja az egyiket.
2013. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ikres nőrokonom és ismerősök tapasztlata:

a hordozókendő nagyon jó tud lenni, egyik babát magadra veszed, másikat tudod ellátni, ha egyszerre esznek, akkor könnyebb egyszerre böfiztetni őket.

Rokonéknál mindennapos életkép volt, hogy egyik kicsi evett, addig a másik ha nem volt farkaséhes "kibírta" az anyukáján, aztán csere, amíg az első baba rajta volt kendőben böfizni, etette a másikat. Ugyanez a pelenkázással és sok minden mással is. Szerintem egy- két próbát megérne:).

2013. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Lehet kipróbálom:-)
2013. febr. 19. 14:02
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat voltam/vagyok egyedül az ikreimmel. Bár az enyémek szoptak, szerintem a táposokkal is lehet úgy csinálni, hogy ikres szopipránán magad köré fekteted őket, és egyszerre eteted. Az egyszerre büfiztetést én úgy oldottam meg, hogy az egyiket hordozókendőben magamra kötöttem, a másikat meg felvettem oldalt. Mindkettő hasfájós volt, úgyhogy én ezt a módszert alkalmaztam mindig, ha egyszerre sírtak. A másik még, hogy autós ülésbe fektetem az egyiket és a lábammal lökögetem, míg a másikat megetetem. Tíz perc autósülés nem árt neki. Vagy ha van fekvő hintátok (nekünk nem volt). Nagyon kiborító, tudom, amikor egyszerre sír a két kicsi. Vigasztaljon, hogy hamarosan jön a jó idő, és lehet órákig sétáltatni. Mi szinte csak enni jártunk haza, amikor ilyen kicsik voltak. Most meg ketten futnak kétfelé, és egyszerre hisztiznek. Néha visszasírom a régi szép időket :) Fel a fejjel, egyre jobb lesz, ikreket nevelni nem könnyű, de remek dolog!
2013. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!