Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lesz ennyire hisztis...

Meddig lesz ennyire hisztis 9. hónapos lányom?

Figyelt kérdés

kb,1hete nagyon beteg volt,még kórházban is feküdtünk 3napot,amióta haza jöttünk borzasztó hisztis,akaratos,ha öltöztetem és nem engedem hogy megforduljon feszíti magát a lábát csapkodja a földhöz,és elkezd sírni,de amint megengedem hogy megforduljon mintha pár perccel ez elött semmi sem történt volna!

Már a nyafogásra egy külön kis sírást is kifejlesztett. :D

Párom azt mondja hogy azért mert kinyílt a szeme elötte a világ,kb 1hónapja mászik,mehet minden hova a lakásban,és egyre több helyet fedez fel most magának.


ez nem korai még? :)


Tudom hogy ez még semmi a hisztihez képest,és sokan írjátok is majd,de most ebben a korban is elég z a hiszti.


2013. febr. 18. 20:11
 1/6 A kérdező kommentje:

Jah,és még annyi hogy 2hete elkezdett jönni az alsó 2foga egyszerre,amik már szépen ki is bújtak,még nem teljesen..de gondolom az idő.


Eddig borzasztó jó baba volt,most sem panaszkodom,csak még nem tudom kezelni ezt a hisztit.


Éjszaka is rengeteget kel,van hogy óránként is :(

2013. febr. 18. 20:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem hiszti. Ez csak eröitokttás. Második Lányom 7 hós most, pont így csinál. én egyszerüen lefogom öltözködékor és akkor engedem ha késsz vagyunk.van orditás, de már megszokta.

érjednek teljesen igaza van, minden gyerek ebben a korban így viselkedik.

2013. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos lesz, szintén pár hete kezdte a hisztit. Nem bírom pelenkázni sem, mert hasra fordul, ha meg nem hagyom, akkor van üvöltés... Nemrég óta mászik, foga még nincs. És nekem is múlt héten kezdte, hogy éjjel óránként sírva kelt fel. Vettem homeós bogyókat, OSNAIT-ot, és azt adom neki pár napja este, és azóta jobban alszik, csak 1-szer, 2-szer ébred, vagy alszik reggel 5-6ig, ahogy szokott, akkor eszik. Próbáld ki, ha gondolod, hátha segít az éjjeli ébredésen. Vagy Chamomilla C15-öt esetleg Viburcol kúpot. Kitartás Neked is! :)
2013. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, rosszul írtam, a neve OSANIT helyesen.
2013. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-4 éves koráig, de tényleg korán kezdi.
2013. febr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó esetben 18- 20 éves koráig lesz hisztis :D Muhaha, na jó nem. Viccet félretéve, én úgy tapasztaltam h kb 1 hónapig most nehéz lesz nagyon aztán megint jó olyan 14 hós koráig, és onnan emgint borzalmas úgy 18 hós koráig...Aztán mikor jön az "igazi" hiszti" korszak akkor nem árt beszerezni magne B6ot, mert nagyon nagyon idegesítőek és a mi türelmünk is véges. :)
2013. febr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!