Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós kaphat pufit, túró...

8 hós kaphat pufit, túró rudiból csak a túrót vagy Milli Mia túrókrêmet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 10:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
7%
Nyugodtan tömd cukorral, majd jól elhízik.... Épp most olvastam, hogy 25 kiló egy 2,5 éves és anyuka szerint nem kövér...No majd a tied is ilyen lesz.
2013. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Jesszus, gondolom nem naponta szeretné túrórudival tömni, dehogy fog elhízni! Az én 10 hónaposom kb heti 1x kap túrórudit meg pufit is. És kifejezetten nyúlánk, vékonyka. Semmi baja nem lesz tőle! Nem Big Mac-ről beszélünk, könyörgöm..
2013. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az ilyen kepes bigmacet is adni, nyugi...
2013. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Simàn :D

Nutellàs kenyeret adtam neki most a frissen kisült házi erõs kolbit eszi jó forrón süsse meg a szàjàt a gyerek...


Hogy milyen beteg anyukàk jàrnak ide!!!

2013. febr. 19. 12:01
 15/24 anonim ***** válasza:
29%
Ne törődj vele Kérdező. Vannak olyan anyukák is, akik 2 éves korukig még felvágottat és virslit se adnak szegény gyereknek. Ez az ő dolguk, te meg nyugodtan adj neki amit írtál. Én is adtam Milli krémtúrót a gyerekeimnek már 7 hónaposan is, vaníliásat, banánosat, tejkaramellásat is. A fiam most 3 éves és 16 kg, 100 cm, a lányom 21 hónapos, 86 cm és 10 kg, még kevés is a súlya, pedig kap gyümölcsjoghurtot is, heti kétszer édességet, szépek a fogaik, fehérek nincs köztük lyukas sem, sőt, most nagyon megszerették a gabonapelyhet is. Nem hiszem, hogy lenne tőlük bajuk.
2013. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
11-es te valóban édesanya vagy, vagy csak egy idétlen pasi, aki valahogyan idekeveredett, és trollkodik???? Nem arról van szó, hogy naponta több túró rudit és pufit etetünk a gyermekeinkkel, de azért heti egy kényeztetős nap belefér! (mielőtt belém kötsz, akkor sem egész nap megállás nélkül, de egy süti vagy csoki stb. belefér)
2013. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

11. Te egy kicsit egoista vagy, mi? Jó, hogy rólad dumálnak?!Vagy csak szimplán meg fog jönni, azért vagy ilyen tapló, vagy az urad éjjel aludt, te meg úgy maradtál.

A baromságaiddal abszolót nem segítesz.

Ha a csemete néha kap ezt-azt, attól nem lesz baja. AZ 1 éves kisfiamhoz néha jön a barátnőm, meg az ő 2,5 éves kisfia, aki mindig hoz egy kis csipszet az enyémnek. Elropogtatják nagy vidáman. Az enyém csak akkor eszik olyat, mert itthon olyan nincs.

2013. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Már bocs, de miért kell leszólni azokat az anyukákat, akik próbálnak egészségesen étkezni és ezt már pici korban is próbálják bevezetni, megismertetni a babával? Én is magam sütöm a kenyeret, nyírfa vagy nádcukrot használok, kézi készítésű szappant és testápolókat használunk, vagy olyat ami a legkevesebb vegyszert tartalmazza, mosógolyót és mosószódát használok,házi termelésű és előállítású dolgokat vásárolunk (kozmetikumok, idény gyümölcsök, lekvárok) egész évben megbízható forrásból származó hús és tejkészítményeket fogyasztunk. A babakekszet én csinálom, tejterméket majd csak 1 évesen vezetem be (van allergiás a családban), de házi tejjel-sajttal-túróval.

Nagy város belvárosában lakunk és meg tudjuk oldani, ez szemlélet kérdése, de azért nem kell lehülyézni egy anyukát sem, mert egészséges életmódra neveli a gyereket más most: nem vonok meg tőle semmit, csak ha már van választási lehetőségem olyat adjak amiben tudom, hogy mi van és honnan származik.

2013. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ne keverjük a szezont a fazonnal. Nem az az anyuka van leszólva, aki egészségesen eteti a babáját, hanem az, aki paraszt módon fikázza a többi mamát!!!!
2013. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szemlèlet ès PèNZ kèrdèse!
2013. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!