Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babámnak mit adjak...

Tápszeres babámnak mit adjak 1éves kora után tápszer helyett?

Figyelt kérdés
A védőnő tejet javasol,de nem kevés az reggelire és vacsira?vagy adjam tovább a tápszert?2eset vagy már 3asat?
2013. febr. 19. 10:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Az enyém 14 hónapos és még tápszert kap. A tej eleve nem is ízlik neki, ráadásul nem gondolom,hogy percre pontosan egy éves kora után le kellene tiltanom a tápszerről. Nyilván olcsóbb a tej, de ezen nem spórolok!
2013. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem feltétlenül olcsóbb a tej,de ettől függetlenül én azt adtam neki amit csak lehetett. Saját magam megkóstoltam a tápszert és őszintén szólva nem ízlett, a kávéba való tejporra emlékeztetett nem csak az állaga, hanem az íze is. Bár tápszert kapott addig a babám, mert kevés volt a tejem, mégis úgy gondolom, hogy ez egy mű dolog. Úgyhogy én is úgy voltam vele, hogy nem ezen fogok spórolni, csak pont, hogy az olcsó tápszer helyett választottam a minőségi, termelői tejet
2013. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi a probléma a 6.válasszal? Én írtam. Ezek szerint rosszul tudom? Hadd legyek okosabb, ne tartsd magadban, kérlek. Köszönöm
2013. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
kedves 13-as! semmi baj a válaszoddal,ez megint egy olyan kérdés,ahol úgyis mindenki le lesz pontozva,tök mindegy mit ír :-) a tejesek a tápszereseket és fordítva :-D
2013. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ja, értem :(


Elmondok valamit ezzel kapcsolatban:

Nekem kevés volt a tejem amikor a szoptatás aktuális volt, minden ekörül forgott, lelkiismereti kérést csináltam belőle, stb.

Most visszagondolva pedig annyira, de annyira jelentéktelen momentum az egész. Tényleg egy piti kis dolog az egészhez képest, de én is totál benne voltam. Még pár hónap és nektek is másodlagos kérdés lesz.

2013. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

Én a lányomnak Milupa 12+ tápszert adok,most már csak este kap,a többi étkezéskor azt eszi amit mi.

A benne lévő vitaminok miatt adom.

2013. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó vagyok:

Amúgy a tápszerben minden vitamin meg van ami kell,van benne kalcium és D vitamin is és még sok más is.


Ezt csak annak a válaszadónak írom,aki szerint azért kell tejet adni mert abban ez a két vitamin megtalálható.

2013. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!