Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres-tejpépes kérdés?

Tápszeres-tejpépes kérdés?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 hónapos, anyatejes (csak egyre kevesebb a tejem)és tápszeres.

A müllerben láttam tejpépet, gabonapépet és arra gondoltam,hogy én is adnék a lányomnak ilyeneket.A kérdés pedig az lenne, hogy ezt lehet-e adni attól a hónaptól kezdve ami a dobozon van írva?Vagy ezt is szépen be kell vezetni, mint új ízt, mintha hozzátáplálás lenne?Illetve, ha kap ilyent, akkor az helyettesít mondjuk egy tápszeres etetést vagy ez csak kiegészítés?



2013. jan. 20. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ez engem i érdekel! holnap megyek dokihoz és megkérdem!
2013. jan. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem próbáltad többszöri cicire tevéssel szaporítani a tejed?

Nálunk az anyatejes/tápszeres táplálást javasolják 6 hónapos korig, ha van tejcsi, igen ezt is be kell vezetni apránként, nem tudhatod, nem érzékeny-e rá, hogy reagál az emésztőrendszere, mert 4 hónaposan még nem biztos, hogy készen áll a hozzátáplálásra, Gondold csak el, eddig csak könnyen emészthető folyadékot kapott és most hirtelen sűrű, laktató, növényi rostot tápanyagot kell emésztenie. ez kb olyan, mintha te salátáznál hetekig és utána betolnál egy adag töltött káposztát....Az én véleményem az, ha nincs elég tejcsid, inkább tápszerezz mellé, én 6 hónapos koráig nem adnék mást, még ha a dobozon 4 hó is van, mert elég sok kutatási eredmény van arról, hogy a korai hozzátáátplálás károsabb. A fiam 6,5 hós anyatejes, csak kóstolgatunk pár kanállal új ízeket.

2013. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de próbáltam és az eredmény az, hogy még kevesebb a tejem, így még több tápszert kell adjak kiegészítésként.

Egyenlőre a tápszeren és az anyatejen kívűl mást nem kap.

2013. jan. 20. 13:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Első!Megírnád majd,mit mondott a doki?
2013. jan. 20. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
persze. holnap délután megírom!
2013. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Dokival nem beszéltem, de a védőnő azt mondta, hogy tulajdonképpen az olyan mint a tápszer, csak kicsit sűrűbb, de azért 3 napig másmilyet ne adj, vagy csak banánosat vagy csak vaniliásat vagy ilyesmi érted?
2013. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és kiváltható vele egy étkezés.
2013. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!