Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kell tisztába rakáskor...

Nittababy kérdése:

Nem kell tisztába rakáskor krémezni a babát barátnőmnek ezt mondta a védőnő! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

#baba #pelenkázás #popsikrém #tisztába rakás
2013. febr. 19. 14:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%
Én is csak ha kakilt, illetve fürdés után. Most elég piros neki, így mindig kenem.
2013. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%
7,5 hónapos a kisfiam, csak az első hónapban krémeztem minden alkalommal, azóta csak éjszakára és kaki után, akkor is sheavajjal kenem, soha nem volt még piros.
2013. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a kórházban a csecsemős is azt mondta, hogy nem kell krémezni, a kórházban egyáltalán nem is volt krémezve.Itthon csak éjszakára, meg kaki után, soha nem volt még piros, sem kiütéses, egyedül ha a kakit nem azonnal szedem ki.
2013. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%
Én egy éves koráig krémeztem neki ha kellett, ha nem. Persze csak vékonyan, ésszel. És így is volt, hogy kipirosodott mégis. A testvéremék csak fürdetés után, vagy akkor krémezik, ha piroskás neki...
2013. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

Az első fél évben én is minden pelusozáskor krémeztem, azóta már csak napi 1x, este. Semmi baja a fenekének, sosincs kipirosodva uh nekünk felesleges lenne állandóan krémezni.

Ha a baba bőre érzékenyebb típusú, akkor kell csak krémezni, egyébként teljesen felesleges.

2013. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Disi ***** válasza:
69%
Én is csak akkor kentem mindig mikor ki volt csapva. Az én kislányomnak pl. amikor jön a foga akkor mindig sűrűbben kakil és akkor mindig ki is pirosodik a feneke. De amúgy nem volt eddig vele máskor gond.
2013. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden alkalommal, nem szellőzik a bőre. Elég fürdés után, vagy ha gyulladt, piros a bőr, de mindig csak nagyon kevés krémmel.
2013. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én az elején mindig kentem neki.Be is gombásodott.Most már csak fürdés meg kaki után kenem.De néha nem szól hajnalban hogy bekakilt,hanem alszik tovább és akkor visszajön neki a gomba.Olyankor fürdés után Canestenezem.Ha elmúlik,akkor meg megint fürdés után vagy kaki után krém.Én azt vettem észre,hogy a krémtől visszajön neki állandóan a gomba.Amióta nem kenem,nincs is gond,csak a kakiállás után.
2013. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Most azt vártad, hogy szidja mindenki azt a nem normális védőnőt?
2013. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem én csak megkérdeztem hogy ez normális e!!Hogy valaki ilyet mond mert nekem nem mondták hogy ezt így kéne!!És megkérlek ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor ne válaszolj!!azt hiszem hogy én is normális kérdést tettem fől!És 100%ban megértem hogy ezeket írták!!
2013. febr. 19. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!