Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám ma kapott...

2 hónapos babám ma kapott védőoltást! Milyen reakciók jelentkezhetnek nála?

Figyelt kérdés
a védőnő sajnos nem világosított fel, orvos sem, csak olvastam hogy okozhat problémákat! Mire figyeljek oda? Mi az ami már kóros reakciónak számít?
2013. febr. 19. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hőemelkedése ehet, vagy láza. De nálunk egyik sem volt. Nem törvényszerű.
2013. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk se volt semmi komoly, estére lett neki hőemelkedése, és utána másfél napig szinte csak aludt.
2013. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugösség. Ordíthat is. Szomorú, hogy ilyen orvos és védőnő van. Figyeld a hőjét. Remélem lázcsillapító kúp van otthon.
2013. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk se volt semmi komoly, estére lett neki hőemelkedése, és utána másfél napig szinte csak aludt.
2013. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

HA ettől megnyugszol éjszakár adjál neki Nurofent ,vagy kúpot ,amugy igen láz vagy helyi probléma, ha púposodik borogasd ,én mindig azt csináltam!!

De nekünk egyik gyerkőcnél sem volt semmi!!szép napot

2013. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!