Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkazas, valamit rosszul...

Pelenkazas, valamit rosszul csinalok? (bovebben)

Figyelt kérdés
Ket hetesem hason alszik, dm.es newborn pelust hasznalun de amikor tartalmasabb lenne a pelenka, mindig a kifolyik a kaki ra a hasara at ruhajan...:s van valami megoldas erre? Nem gyozom cserelni a texlileket korulotte..
2013. febr. 19. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A pelenka annyira legyen szoros,hogy a kezed,még beférjen alá.Jó,ha combon és derékon is gumírozott.Esetleg próbálj ki másfajta pelenkákat is,mert ez így nem vált be.
2013. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik pelust, hátha abból nem folyik ki a kaka. Kislanyomnal az első 2 hónapban mindegyik pelusbol kifolyt a kaka, 4 felét próbáltunk. Azóta oké a helyzet, mi is dm-t használunk.
2013. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is két hetes a babám,de igy még nem jártam.Esetleg próbálj ki más pelust mert ugye nem a legjobb h a köldökéhez ér a kaki. De az is lehet h nem húzod meg eléggé a pelust és picit lötyög.(azért nem szabad nagyon erösen mert az kellemetlen a baba pocakjának)Szerintem mondjuk a pelenka a ludas de azért erre is figyelni kell.:)
2013. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk az elején lévő híg kakihoz a Pampers Premium Care vált be! Elég csak 1-est venni belőle, 2-esnél már lehet olcsóbbat keresni.

Én imádtam azt az első időkben!

2013. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én első méretből Liberot használtam,azóta már jó a dm--es vagy az aldis olcsóbb pelus is.
2013. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik pelenkát, ez valószínűleg nem vált be nektek. A pine pelust tudom ajánlani kis méretben alváshoz, nekünk ritkán volt vele baleset.
2013. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!