Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázós-hisztis kérdés?

Pelenkázós-hisztis kérdés?

Figyelt kérdés
10 hónapos lányomat nem tudom tisztába tenni mert ahogy hanyatt fektetem iszonyatos hiszti tör ki. Leteszem a földre ott meg hasra fekszik és ordít tovább. Mitől lehet ez? dackorszak? Akinek ezt csinálja a babája ő hogy oldja meg? nem tudom lefogni egyedül. Próbáltam nyugtatni, sikerült is de amint újra hanyatt fektettem kezdődik minden előről.

2013. febr. 6. 11:01
1 2
 1/17 anonim válasza:
16%
Határozatlan vagy.
2013. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Jégtánc ***** válasza:

Szia,


nem segít az sem ha valamit a kezébe adsz,ami érdekes lehet neki?1 éves a lányom,ő mondjuk nem hisztizik de 10 hónaposan is már mindig elmászott,forgolódik stb.Volt hogy futottam utána a pelussal:)))Általában innivalót adok közben neki,az addig lefoglalja míg a pelenkát kicserélem,öltöztetni már mozgásban is tudom

2013. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez pont egy olyan korszak, amikor már nem szeretnek nyugodtan semmittevésben feküdni.

Vagy adj neki valamit a kezébe, amivel addig eljátszhat vagy legyél határozott és tedd tisztába akkor is, ha közben végighisztizi az egészet.

2013. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez volt a fiamnál, én ekkor vettem neki a bugyipelenkát, amit futás közben varázsoltam rá :-) Kitartást Nektek! Üdv.
2013. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is ez volt a helyzet! Hangosan (persze nem üvöltve :D ) elkezdtem énekelni neki a kedvenc gyerekdalait, és mókás arcokat vágtam, mozgattam a fejem ide-oda. Ő meg csak feküdt, és hahotázott. Nekünk ez vált be. Remélem kapsz olyan tanácsot, ami segíteni fog! Kitartás! :)
2013. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. persze próbáltam neki adni valamit, de nem kötötte le rájuk se bagózott. első válaszoló lehet határozatlan vagyok de bocs ha csak lestem ki a fejemből mert velünk ilyen még nem volt...
2013. febr. 6. 11:55
 7/17 anonim ***** válasza:

Nálunk már 9 hónapos kora óta ezt csinálja a lányom....életkori sajátosság egyébként....

Én sok mindent kipróbáltam, kezdetben bejött, ha a kezébe adtam egy másik pelust, elnézegette rajtra a mintákat, de hamar kifulladt az ilyen kézbeadásoktól a lelkesedése. Az egyetlen megoldás, ami bevállt, már hetek óta, ha amikor pelenkázom, a kezébe adom a cumisüveget és elteázgat addig :)

Próbáld ki :)

2013. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az elsővel ne törődj, nem véletlenül 37%-os csak. Valószínűleg gyereke sincs.
2013. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20honaposan sincs valtozas. En felolem vegigivoltheti az egesz pelenkazast, megedzodtem:)
2013. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
23%
# 8 igen a % az nagyon fontos hiszen tényleg a hasznosságot jelzi és nem azt hogy lepontozzák a nem szimpatikus válaszokat.Sok hülye...
2013. febr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!