Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos babám mêg nem...

4hónapos babám mêg nem forog egyik oldalra sem, mêg hasrol határa és hátáról hasra sej fordult meg. Ez nem baj?

Figyelt kérdés

Hány hónaposan forognak?

Fiam van ha ez számit valamit



2013. febr. 19. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, ezeket fél éves korára kell tudnia
2013. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kislányom 6 hónapos, 36 hétre született. Még nem forog, 2x sikerült neki eddig álmában. Elvittem Dévény tornára, biztos ami biztos. A gyógytornász azt mondta ne aggódjak, semmi gond vele. 4-7 hónaposan fordulnak meg a babák, ez a standard. :) Én is aggódtam, de megnyugtatott.
2013. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggodj.az en lanyom is 6 es fel honapos volt mikor atfordult de csak atfordult es kesz visssza mar nem,az osszejott olyan 7 ho-s korul. most tiz honapos es kb.2 hete kezdett kuszni. en nem vittem semmi gyogytornaszhoz meg ilyenekhez, turelem kell sokat foglalkozni vele,vannak videok a you toube-on hogy,hogyan kell oszonozni arra hogy forgolodjon,meg egyeb mozgas fejlesztok,en onnan tanultam sokat. sok sikert es turelmet.
2013. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
atlagban a fiuk lustabbak.de majd behozzak lemaradasukat :) de ne aggodj el kell jojjon mindennek az ideje.
2013. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 hónapos a kislányom. Még Ő sem forog, szoktunk tornázgatni de nem sietettünk semmit :). Még ráér, ha majd 8 hósan se akkor majd aggódok.
2013. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mit kell beirni a youtibe-ra hogy megtalaljam?

Ne akarom siettetni a dolgokra,de szivesen ösztönöznem

2013. febr. 19. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is most tölti a 4 hónapot. Nem fordul semerre. A védőnő azt mondta rakjam kemény felületre pl.szőnyeg, rakjak egy kis plédet alá és azt mozgatva segítsek neki egyik majd másik irányba fordulni. De azt is mondta még időben vagyunk.

Néha játszunk ilyet de ő bukós baba és nem erőltetjük mert akkor a nagy játék után tiszta tejcsi minden :)

2013. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!