Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Az éjszakai szobatisztaság...

Az éjszakai szobatisztaság magátol alakul ki? Nappal nincs semmi már hónapok óta de éjszaka megtelik a pelus. Egy 2éves kisfiú anyukája!

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, magától. Amint azt látod, hogy nem pisil a pelusba, vagy ki tud menni magától, akkor leveheted a pelust.
2012. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen nyugi teljesen normális, a fiúk általában nehezebben szoknak le. Mindenképp várj amíg egy két száraz pelusos éjszaka elteleik, csak azután próbálkozzatok nélküle, és legyen kéznél gumilepedő ha baleset történne. Őszintén szólva még a 6 évesemnél is van szökőévente egy kis éjszakai baleset. 2 fiú anyukája.
2012. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, magától. Az én fiam 3 évesen lett szobatiszta nappalra, éjjelre viszont majdnem 5. Próbálkoztam én leszokatni, de nem sok sikerrel, végül nem törődtem vele, bepelenkáztam [az összes fiú tesóm és fiú unokatesóm 5 éves kora körül lett szobatiszta, ezért nem aggódtam; bár akkor még nem pelenkázták a fiúkat ilyen sokáig, de az egyik tesóm pl. _minden_ éjszaka bepisilt; na, annál szerintem még a pelenka is jobb]


Aztán egyik este közölte, hogy nem kér pelust - és azóta (most 6 éves) soha egy "baleset" se volt, szóval nekem végülis bejött; bár szerintem tényleg extrém, hogy eddig húzta, de én a rokonaim tapasztalatából azt szűrtem le, hogy akkor sem ment volna előbb, ha nem pelenkázom éjszakára. (persze mindenki elítélt)

2012. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányom 2 hónap múlva lesz 5 és pelusozom. 5 éves kor után foglalkoznak csak orvosilag a kérdéssel, addig normálisnak tekintik. Ha 1 hétig minden éjszaka száraz, elveheted a pelust, de gumilepedőt javaslok a biztonság kedvéért. Még bőven ráér egyébként.
2013. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!