Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvasta valaki a Békés álom...

Olvasta valaki a Békés álom könnyek nélkül című könyvet? Írnak benne valami használhatót? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2013. febr. 20. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még nem értem a végére,de amiket eddig olvastam nagyon hasznosak,és működni látszik a dolog! Szerintem ennyi pénzt megér.Én akciósan vettem meg bookline-ról pár hete.

Azóta az óránkénti ébredés lecsökkent 3-4 alkalomra,én már ezt is nagy sikernek tudom be,és mondom még nem értem a könyv végére!

2013. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! És miket írnak benne,ha röviden le tudnád írni.

Olvastam Vida Ági babapszichológus könyvét,de megmondom őszintén nem sokra mentem vele :-)

2013. febr. 20. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából elég nehéz így leírni,miről is szól.Egy olyan "programot"(vagy nem is tudom minek nevezzem) ír le,amit mindenki a saját életviteléhez igazíthat,leszűrheted a tanácsokból,mi az ami te be tudsz építeni a saját programodba.

Segít megérteni a babák alvási szokásait.

Segít fényt deríteni arra,mi az amit másképp kell csinálni a szokásokban ahhoz,hogy hosszabban és jót aludjon mindenki.A végéről még nem tudok nyilatkozni,hogy aztán végül hogyan fog egyedül aludni a gyerkőc.

Ha együtt alszol a babával,ha külön,ha cicin alszik,ha cumival,akkor arra is ír megoldást(mi együtt alszunk),hogy akkor hogyan "kell" csinálni.

Amiket eddig olvastam mind olyan könyv volt olyan megoldásokkal,hogy a baba külön szobába van.Nos ez az együtt alvóknál és az egy szobában alvóknál ugye nem kivitelezhető módszerek!

Külön bontja 0-4 hós babákra és 4hó felettiekre.Ezen kívül nagyobb gyerekek(5 éves korig)alvásproblémáira is kitér és ajánl megoldást.

Remélem segítettem!

2013. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!