Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl sokat eszik? (többi lent)

Túl sokat eszik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hónapos örökmozgó, vidám kisgyerek. Imádja a pocakját, olyannyira, hogy nem lehet előtte sem enni, mert ha nem kap hisztizik. Próbálom visszafogni, mégis sokat hízik. Jelenleg 73 cm-hez 10560 gramm. Egy napi étkezése a következő:

Reggeli 230 ml tápszer

Tízórai 1 alma + fél banán vagy babakeksz

Ebéd kb 200-220g husis főzelék

Uzsonna 1 pohár joghurt + kevés gyümölcs

Vacsora 260 ml tápszer

Szerintetek?


2013. febr. 20. 14:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4,5 hós kislányom 70 cm és 8360g volt hétfőn.Mire fél éves lesz 10 kg körül várható.A tiéd sem kövér, nézd meg a növekedési grafikonon.(Amibe a védőnők havonta jegyzik a gyarapodást) Linkelni nem tudok.
2013. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]

Gondolom ilyesmire gondolt az utolsó.

De ez se jelent semmit, a babák egyéni ütemben fejlődnek. Az én Fiam 3 hónaposan már 7,5 kg volt, most egy éves és 10,5 :)

2013. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én fiam 10 hónapos,ő 6* eszik 1 nap.3* 230 ml tápszer,1alma fél banánnal, 2 főzelék(200g) az 1ik hússal.1 hónapja volt 76 cm és 9900g.Hétfőn megyünk mérésre kíváncsi vagyok mekkora.Ezzel csak azt akarom mondani,hogy szerintem nem eszik sokat!Helyesen táplálod!
2013. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem sok.
2013. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne legyen igazam, de lesz ez még ígyse! :-)


Szerintem teljesen jól eszik, én talán már reggelit is anék neki, ha ilyen jó étvágya van...lejebb venném a reggeli tápszer adagot, és kapna valami apróságot reggelire is. Aztán úgyis 1 éves kora körül már tanácsos vacsorát is beiktatni, és ne legyen kettő étkezéssel több így most adnék neki reggelit 2 hónap múlva meg adnám neki a vacsorát.

A kunyerálást én úgy küszöböltem ki, hogy csak és kizárólag vele ettem, amikor ő evett akkor ettem én is az apja is. Le is dobtam pár kilót! :-)

Nasi meg nincs!

2013. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!