Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a DM-es babylove-os...

Milyen a DM-es babylove-os 1-es tápszer? Eddig a milupa milumil HA 1-et használtuk, de láttam a DM-ben ez a tápszer olcsóbb és több van benne. (2 hónapos a babám születése óta tápszeres)

Figyelt kérdés

2008. jún. 6. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, lehet, hogy hülyeséget mondok-de szerintem csak 2-estől van.

Mert 4 hónapos korig a tápszert csak az orvos írhatja fel.


Ha rosszul tudom akkor bocsi.

2008. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért csodálkoztam én is amikor megláttam,hiszen vényköteles az 1-es tápszer,habár nekem gyógyszertárban adtak már recept nélkül is.
2008. jún. 6. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban van I.-es tápszer, én is láttam. Szerintem ugyanaz mint a többi. Ha a dokit megkérdezed, úgyis azt fogja mondani, hogy jobb pl. a Humana (most csak a hasamra ütöttem). Ugyanis a dokikat állandóan kerülgetik az orvoslátogatók, és rengeteg ajéndékot (nem akár milyeneket!)kapnak tőlük, hogy az Ő terméküket írják föl! Jó biznisz ám ez! Ha nekem nem lesz tejem, márpedig a fiamnál nem volt, akkor én biztos ki fogom ezt próbálni!
2008. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rosszul tudtam (én vagyok az első válaszoló:)). Nekem kicsit furcsa is. Még nem láttam, a neten is csak 2-től találkoztam vele.


Nem tudom, hogy ez jó v. rossz-mármint, hogy meg lehet így is venni.

2008. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül a dm-es?
2008. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
800 grammos kiszerelésben van,1200 forint.Összetételben nagyából megegyezik a milupával.
2008. jún. 6. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó a DM-es tápszer, mi a Beba1-ről tértünk át erre, igaz, akkor már 3 hónapos volt a fiam. Szereti, már a 2-est eszi, az is jó. Nemrégóta lehet kapni az egyest.
2008. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi a választ.
2008. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csak arra figyelj, h amit most adsz neki az HA!!!! Tehát hipoallergén. A másik fajta azért olcsóbb, mert nem az. Szerintem inkább kérdezd meg a dokitokat, gondolom nem véletlenül kap a picur HA-s tápszert! (Az én kisfiam is azt kell, h. egye)

2008. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nállunk nemrég nyilt meg a dm tegnap vettem ebből a tápszerből 1-est 600g 1250ft igaz az enyém szopizik,de a biztonság kedvéért vettem 1 dobozzal
2010. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!