Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszer? Eddig a...

Milyen tápszer? Eddig a Milupa Aptamil Ha Prev tápszert használtuk, de mivel nagyon kevés kell belőle nem fogy el addig amíg felhasználható, de kidobni drágának tartom. A gyerekorvosunk felírta a Milupa Milumil AR optima tápszert.

Figyelt kérdés
Ez olcsóbb, viszont ez bukésra hajlamos babáknak van és mi nem vagyunk azok. Nagyon sűrű és nehezebben issza, de megissza. Lehet csak nekem fura. Mivel sűrűbb nem fog kevesebbet enni belőle, mert jobban telíti, így se eszik túl sokakat, napi 6X 100-120 ml, néha kicsit több, de hízik?
2009. dec. 17. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


sajnos nagyon kevés tejem volt, az is csak 3 hónapig, így mi kezdettől BEBA HA- t használtunk, 6 hónapig a Start aktív-ot, most a HA2 aktívot (8hónapos), kb 2500 ft egy doboz felírva, elég jó íze van, avent 4-es cumiból adom, nekünk ez vált be, de már csak reggel-este adom.

2009. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi milupa milumil ha start-al kezdtünk, és nem rég váltottunk az 1-re. Mondjuk ez sem olcsó, receptre 2000 körül van. De vajon miért írt fel "AR" tápszert, ha nem bukós baba? A "ha" tápszerek mindig drágábbak mint a simák.
2009. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ezt írta, de olcsóbb mert 900g 1100ft, de nekünk csak az 500g-t írta fel,olyan 600ft, de azt mondták a gyógyszertárban, hogy olyan kiszerelés már nincs. Most van jó sok AR-ünk.
2009. dec. 18. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, december rég volt, de azért megkérdezem.. Van még abból a sok AR-es tápszerből? Mert ha van és még mindig nem kell Nektek akkor én szívesen megvenném!
2010. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!