Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell húzogatni csecsemőknél a...

Kell húzogatni csecsemőknél a kukit? Ha igen, mikortól és hogyan?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
régebben azt mondták, hogy kell, most azt mondják, hogy nem kell. most lesz fél éves a fiam és még nem kell, azt mondja a doki. de múltkor másik doki volt helyette és ő húzogatta neki a vizsgálaton. úh én sem tudom, hogy van ez
2013. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
1 hónapos korától kell húzogatnom.Húzogatás nélkül,hogy mosnánk nekik??
2013. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Én is húzogatom neki. Most 6 hós és már előtte is kell! Második válaszoló.. Nekünk a dokink azt javasolta hogy heti 1-2 alkalommal.
2013. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Eltűnt a 2. válasz...
2013. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
második vagyok,nekünk azt mondta mindennap. :) Végülis igaz,mert egésznap érintkezik pisivel esetleg kakival.Persze,ha kakis lesz akkor metisztítom mosom egyből,de ugyanúgy este is.
2013. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A mi dokink szerint 1 éves korig nem kell,de én kb.5 hónapos kora óta picit mindennap megmozgatom és lemosom.Igazából én sem tudom hogy mi a jó megoldás.
2013. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minden doki mast mond. Mi ujszulott kora ota huzogatjuk neki, persze akkor meg meg sem moccant. Most 6 hosan feljon szepen neki a bor, termeszetesen eroltetes nelkul. A mi orvosunk aztmondta jol csinaljuk nagyon, nehogy abbahagyjuk. Hat nem is akartuk. A te orvosod mit mond?
2013. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad, amíg nem szobatiszta (és persze ki tud pisilni). A rángatással repedéseket okozhatsz, ami begyullad, stb. plusz a kis makkja is felázhat.
2013. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem rángatni kell, hanem felhúzni, amíg engedi a bőr!

Nekünk is azt javasolta a doki,hogy legkésőbb egy éves kora után már húzzuk fel fürdésnél párszor, megmutatta,hogy kell Elég szépen fel is jön neki!

Véletlenül sem lenne jó, ha fel kellene vágni!

2013. febr. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő azt mondta, nem kell. De én 1 hónapos kora óta fürdéskor mindig picit hátrahúzom (nem rángatom) és meglötykölöm vízzel. Csak pisis lesz, meg odamehet kaka, popsikrém. Most 11 hónapos, néha véletlenül teljesen hátracsúszik, szóval nincs baj.

Sajnos a környezetünkben elég sok anyukától hallom, hogy ugye a védőnő tanácásra nem nyúltak hozzá, aztán most konkrétan 3 kisfiúról tudok (2 év küröliek), akiknek gond van.

2013. febr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!