Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 2 éves korig nem kell...

Ha 2 éves korig nem kell huzogatni a kisfiúk kukacát, Ti hogy mossátok meg? Nem fogja kicsípni a pisi?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 08:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

Én a kezdetektől hátrahúzom a bőrt és megmosom alatt fürdés közben. Nekem gyermek urológus javasolta és nincs is letapadva kisfiamnak, míg a legtöbb barátjának nyisszantani kellett. :(


Nálatok kijön rendesen a makk, vagy picit szűk a fityma? Mostanra teljesen normálisan elő kell bukkannia.

2012. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

Én is így tudtam hogy nem kell húzogatni és az lett a vége hogy tegnap körülmetélték a 2 és fél éves kisfiam mert be volt szűkülve,le volt tapadva,hegesedett és folyamatosan be volt gyulladva.

Szerintem kérdezz meg orvost bárkit aki tud segíteni,de szerintem semmiképp ne hagyd 2 éves koráig csak úgy!

2012. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
hátra kell húzni és kitörölni,kimosni. persze csak amennyire feljön. a húzogatást sztem úgy értik h nem kell rángatni h a letapadás feljöjjön
2012. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
tényleg nem szabad húzogatni, hallgas az utolsó válaszolóra!
2012. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk védőnő mondta, hogy lehet húzogatni, mert abból még nem lett gond sosem, a nemcsinálásból szokott gond lenni.

Múlt héten az orvos meg is nézte, és megdicsért milyen szép a kukaca.:)

Viszont biztos lesz aki majd azt írja ne csináld, mert káros

10 hetes baba anyukája

2012. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki mást mond. A mi orvosunk azt mondta, hogy annyira szabad amennyire engedi az esti fürdésnél.
2012. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Jézusom, már mitől lenne káros, ha hátrahúzod és megmosod alatta??? Nyilván nem elszaggatni kell a féket, csak tisztántartani a kukacot. Az én fiamnak is metszeni kellett, mert nem mertük fürdésnél finoman hátrahúzni, így teljesen letapadt neki. Igenis mozgatni kell, amennyire engedi, különben letapad neki a bőr. Magyarország a fitymaszűkületes babák országa, sajnos.
2012. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
nekünk a hátrahúzás miatt volt belőle műtét!
2012. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

Mit műtöttek rajta?

Mozgatni kell, különben letapad. Szerintetek 2 év alatt mennyi kosz tapad le a bőr alá??

Akkor aztán tényleg vágni kell és az nem kellemes a kicsinek, de anyukának sem hallgatni az üvöltést.... Sajnos, mi is ezt tapasztaltuk....

2012. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%
hát koszosan nem hagytuk elhiheted!
2012. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!