Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Attól lehet baja a babámnak...

Attól lehet baja a babámnak hogy 2 hónapig nem kapott konakiont?

Figyelt kérdés
sajnos elfelejtettem neki beadni!!teljesen felelőtlen vagyok!!!!!hogy lehetek ilyen?!lehet ettől baja?
2013. febr. 20. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős? csak anyatejet kap?
2013. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabszem ***** válasza:
sztem nem lesz baja, de azonnal pótold
2013. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Atroposz ***** válasza:
Jó kérdés ,nem tudom.Én ahányszor beadtam neki,mindig kihányta.
2013. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen anyatejes!lassan 8 hónapos de már több mint 2 hónapja hozzátáplálok!már kap szinte mindent!!
2013. febr. 20. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Az en babam tapszeres ezert nem is kellett adnom neki (nem is tudtam hogy ez a neve) de most gyorsan rakerestem es azt olvastam hogy ha mar 50%-ban szilard etelt kap a baba akkor mar nem is kell adni neki. Szoval szerintem nagy bajt nem okoztal de a biztonsag kedveert kerdezd meg holnap a dokitokat. Ezen az egy napon mar nem mulik semmi.
2013. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak 6 hónapos koráig kellett kapnia,anyatejes volt és akkor kezdtük lassan a hozzátáplálást.Most 13 hónapos és teljesen egészséges,így szerintem biztos nem baj hogy nem kapott.
2013. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 15!hónapos koráig alig akart enni valamit tejen kívül. ( Most sem nagy étkű.)

De én is kb. 8 hónapos koráig adtam neki, igaz akkor még hetente kellett.

Ha mindent eszik már, akkor lehet, hogy nincs is rá szükség.

2013. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi kulfoldon elunk, ilyet nem kaptunk (utanaolvastam h mi ez...),csak D vitamint. Egyik baba sem kapja ezt a fajta vitamint, megis egeszsegesek!
2013. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak addig kell adni, míg főleg anyatejet kap
2013. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!