Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudtad értékesíteni a...

Hol tudtad értékesíteni a babakocsidat? Mennyi a reális ára? Egy éve árulom.

Figyelt kérdés
Van egy újszülöttkortól használható Giraffe Club babakocsim átfordítható tolókaros,lapra csukható,három fokozatban dönthető háttámla, új ára hordozóval 46 ezer ft, én hordozó nélkül árulom 15 ezer ft-ért de egyszerűen nem tudom eladni,több portálon,facebookon.. nem rikító színű, nagyon megkímélt. Ikrek lettek a kistesók ezért kell eladjam. nem szívesen adnám el 10 ezerért azért már egy sportkocsit se lehet venni. Szerintetek mennyi a reális ára?
2013. febr. 21. 07:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekünk Graco qattro tour babakocsink volt, hordozóval együtt szép állapotban volt sötét kék, 100 ezer forintért vettem, 16 ezer forintért adtam el, minden tartozékával!


Szerintem ezt a babakocsit 8-10 ezer max forintért tudnád eladni jófogáson kell hirdetni.


Újszülöttnek több funkciósat vesznek mostanság tehát szükség van egy könnyű vázra, babahordozóra, mózesre, sport részre, és most a legmegfelelőbb az amit külön a vázra fel lehet tenni, én is a negyedik babámat várom és kizárólag olyanokat nézegetek!

2013. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én ilyet vettem, hordozóval 15 ezerért, és azt sokáig hirdették.
2013. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mi ingyen kaptunk ugyan ilyet ismerőstől. ha nem olyan szükséges az a 10e ft, ami befolyna belőle, inkább ajándékozzátok el a családban, vagy ismerősnek. vagy ha elfér, tartsátok meg, hátha lesz még baba. egyébként csak lópukiért tudnátok értékesíteni, pedig tényleg szép kocsi!
2013. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is pont ilyen van, de ha eladnám 10 ezerért én sem adnám fel többért.Tényleg próbálkozz több helyen, hátha mégis.Nálunk hasonló volt a helyzet a légzésfigyelővel.3 éve vettük, tökéletesen működött.Anno 27 ezer Ft-ért vettük.Először feltettem 15 ezerért, de semmi érdeklődő, feltettem 12 ezerért na akkor már volt érdeklődő, de ő is lealkudott még 2 ezret, így 10 ezerért adtam oda, pedig milyen drága volt ráadásul a légzésfigyelő nem is "kopik". :)
2013. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az embereknek nincs pénze, aki használtat vesz! Szerintem, ne vidd lejjebb az ára és áruld tovább! Én a 150ezer Ft-os babakocsimat és 50ezer Ft-os hordozómat adtam el 5hónap után 50ezer Ft-ért! És jól hallod! 50ezerért a kettőt együtt! (tökéletes állapotban volt) Aki meg tudja venni, és van rá pénze, megveszi újonnan, akinek nincs az pedig a legolcsóbbat veszi! Szerencsére nem vagyunk pénz szűkébe, így ezért is adtam már el ennyiért, csak foglalta a helyet! De vicc az egész, h az ember nem tudja eladni normális áron! Egyébként meg kéne nézd az ebay-t hátha ott el tudod adni! :)
2013. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Fennt van az apródon is elég régóta, köszönöm a válaszokat, nem tudom ki írta de ikrek lettek a kistesók 3 hetesek, úgyhogy több gyerekünk nem lesz az biztos 3 elég bőven:) Ezért nem akarom tárolgatni, a családban meg nem lesz több baba. Köszi mégegyszer mindenkinek!
2013. febr. 21. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!