Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódom. Megnyugtatnátok?

Aggódom. Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Múlt héten azt mondta a gyermekorvos, hogy széles a babám orrgyöke. Nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, de ma beírtam a keresőbe. Nem kellett volna. 3 hónapos baba, én nem látom betegnek. Meg hát milyen az a széles orrgyök? Nekem kis turcsi, férjemnek nagy görbe orra van. Ebből lett? Mert valóban kicsit szélesebb az orra. És nagy kugli szemei vannak mint az apjának. De honan tudjam, hogy csak szülői hasonlóság, vagy betegség? Feleslegesen nem vinném sehova.
2013. febr. 21. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, én pedig inkább vinném feleslegesen mindenhova, de derüljön ki, hogy nincs semmi baj.

Lehet, hogy a gyerekorvos látja rosszul vagy aggódja túl, de mi van ha nem?

Így látatlanba mi sem tudunk jobbat mondani neked.

2013. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt így...hát elég nehéz, talán ha mutatnál egy fényképet, de mi akkor is CSAK találgatni tudunk.

Egyébként milye betegségre utal a széles orrgyök és kugli szem?

2013. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a szemét vizsgálta véletlenül? Ha széles az orrgyöke egy babának, akkor kancsalnak tűnhet, mert a széles a két szeme közti rész, olyan mintha összenézne. De ez csak illúzió, emiatt a széles orrgyök miatt tűnik úgy.

Ha ezen kívül nem mondott semmit, akkor nem hiszem, hogy problémaként mondta, de miért nem kérdeztél vissza?

Amit kidob a kereső erre, az egy komoly genetikai rendellenesség, már rég kiszűrték volna, de ha nem, akkor pedig nem így odavetve jegyezte volna meg az orvos az erre utaló tüneteket

2013. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!