Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! 10-12 hónapos babátok...

Anyukák! 10-12 hónapos babátoknál meddig tart egy étkezés? Illetve mennyit eszik napi szinten a babátok és hányszor?

Figyelt kérdés

Mivel tudom helyettesíteni a tápszert 11 hónapos lányomnál? 3 napja nem hajlandó meginni.

Ha tápszer helyett szilárdat adok, nem baj ha csak fele annyit eszik meg belőle? Napi 5x 200g-ot nem tudok "beletuszkolni"..képtelenség..:S

Köszönöm a válaszokat.:)


2013. febr. 21. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én lányom is kb ennyit eszik csak adjál neki akkor többet inni ha a tápit nem kéri!
2013. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én annyit adtam neki enni amennyit kért

addig evet ameddig jól nem lakott ha 5 perc akkor annyi ha 30 akkor annyi...

éhen, ekkora gyerek még nem halt, ha volt étel előtte :-)

legalább napi 1L folyadék (víz tea leves tejes izék stb....)


nem tudom megmondani h mennyit eszik mivel nem méricskélem le neki

napi 5x étkezik

2013. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tàpszert helyettesìtheted joghurttal, tejpèppel. Kisfiam 10 hònapos 3- szor szopizik, ebèdre 200g koruli fozelèket eszik, uzsonna joghurt, tùrò, gyumolcs kb. 120g, vacsira kap fèl 7 korul tejpèpet kb 150-et eszik belole, majd 9 korul szopi(reggeli, tìzòrai anyatej)
2013. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!