Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart nálatok egy...

Meddig tart nálatok egy kanalas étkezés olyan 7-8 hós babátoknál?

Figyelt kérdés
mi van amikor egy fél óráig is elnyámnyogunk,ilyenkor evés közben még a hiszti is megy,ami nem tudom miért van, de van hogy 5 perc alatt végzünk.
2010. máj. 30. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Most már egyéves,de mindig volt az ő kezében is egy kanál,enyémben a másik. 10 perc volt a maximum. Ha hisztizett,akkor elvittem az asztaltól,és a következő kajáig nem kapott semmit. Egy-két alkalom után elmaradt a hiszti. Most már nincs vele semmi gond.
2010. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocs az off-ért


Első válaszoló:


Mennyi idős volt mikor elvitted az asztaltól? És akkor mennyi időnként evett?

2010. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 5-10 perc alatt bevág 150-200 gr-ot. Akkor reklamál csak ha fáradt. Ez este van, a többi étkezés vagy ébredés után van, vagy még fitten. Így én sosem viszem el az asztaltól. Az is előfordult már h nem esett jól neki (pl cékla, elég erős ízű, ekkor kapott mást, azt bevágta), v épp pelustpakol. Ez utóbbi esetben fújtak a kajának:) Ilyenkor tisztába teszem, és megpróbáljuk mégegyszer.
2010. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5-10 perc, bár nem egyszerű mert forog, minden érdekli, néha alig találok bele a szájába hiába nyitja. Nem tud fél percre sem nyugton lenni, igazi kis sajtkukac.

8 hónapos lesz a jövőhéten.

2010. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. 6-7 perc alatt végez mindig.
2010. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!