Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesnek elektromos...

Másfél évesnek elektromos fogkefe?

Figyelt kérdés
Már 3 féle sima fogkefét vettem, egyiket sem tudom mozgatni a szájában, mert ráharap. De ha ő foghatja, beteszi a szájába, csak nem mozgatja. Ezért gondoltam elektromosra, mert az legalább magától forog. Butaság? Vagy használható? Kinek van? Milyen van? Köszönöm

2013. febr. 21. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt meg be se tenné a szájába, ha elkezd rezegni.
2013. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se használná. Nálunk uyg zajlik a fogmosás h este fürdőkádban ül, én mosom neki, aztán ő maga. Reggel általában együtt: én mosom az enyémet, ő a sajátját, aztán persze én az övét újra. Lehet látja tőlem, eltanulja a mozdulatokat, igaz azért még át kell mosni.

Most 16 hónapos

2013. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk használta, és nagyon tetszett neki, hogy rezeg. Egy darabig így mosott fogat, főleg mikor jöttek a praemolárisok. Aztán egy nap megunta. Csak a gyerkőcnek venni szerintem felesleges. Mi amúgy is ilyen fogkefét használtunk, csak egy saját fejet kapott hozzá.
2013. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!