Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elektromos fogkefe gyerekeknek?

Elektromos fogkefe gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 éves. Hetek óta alig engedi megmosni a fogát. Ha egy kicsit is sikerül mindig sírás a vége. Már minden trükköt kipróbáltunk, már csak az elektromos fogkefe van hátra. Vagy inkább erőltessem a sima fogmosást, egyszer hátha visszajön a kedve?

Mik a tapasztalatok?

Köszönöm a segítséget!


2010. jún. 9. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
a fiam 20 hós és nekünk bevállt, h utánozza a mozdulatokat, de csak úgy összevissza, én elgondolkodtam h ennek van e így értelme, az elektromos mossa magától és már lehet kapni kb 2 ezerért is, ha nem válik be nem nagy ügy
2010. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elektromossal szerintem az a probléma hogy az oviba majd nem viheted. Szerintem oda rendeset kell vinni ezért jobb ha megtanulja a rendessel előbb, aztán ha megy akkor otthonra lehet elektromos is.

Sajna az én lányom sem szereti. Mi úgy szoktuk hogy előbb én mosom meg neki hátul alul fölül, meg az elsőket hátulról, aztán az elejét már ő sikálja.... meg a nyelvét.... meg a nyakát :D na meg dinós fogkrémet vettünk azzal csalogatom hogy megmossuk a dinóssal a fogát

De újabban ez sem válik be sajnos

2010. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit lehetne csinálni.... A 2 éves kislányom pedig éppen mostanában kezdte igazán hagyni a fogmosást. Mi mindig próbáljuk elhülyülni, mondom neki, hogy mondd áááá, aztán mondd ííííí, ha elöl mosom, tetszik neki és csinálja. Néha megcsikizem a fogkefével a száját belülről, az is tetszik neki. Illetve az sem mindegy, hogy a fogkrém ízlik-e neki. Volt, amelyikkel nem volt hajlandó mosni, amit most vettünk neki hétvégén, azt imádja, most állandóan fogat akarna mosni (Gabi egyébként).
2010. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is tudom mit kellene csinálnom. Ma sem sikerült fogat mosni... :(
2010. jún. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!