Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnyugtatnátok? Annyira aggódom.

Megnyugtatnátok? Annyira aggódom.

Figyelt kérdés
Ma a 13hónapos kislányom szaladgálás közben elesett, vérzett a szája és a foga. Elvittem a szájsebészetre, ott megnézték, azt mondták sérült az ínyféke és mozog egy kicsit a foga. Azt mondták nem kell vele semmit csinálni. Annyira félek, hogy kiesik a foga :( Tényleg vissza rögzülhet a foga? Történt már valakivel hasonló eset?
2013. febr. 21. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tv-ben láttam,hogy a kiesett fogat nyomták vissza! És felnőttnek tehát én szerintem van ilyen! Ja és igaz műsor volt nem ilyen forgatókönyves!
2013. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a tejfog visszarögzül!!! Egyenlőre ne haraptass "kemény" ételt a kislányoddal és vigyázz hogy ne üsse meg megint a száját, ill. a fogát mostanában! :) 2-3 hét és kutya baja sem lesz! :)
2013. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a maradandó fogat sikerült majdnem kitörnöm 7 éves koromban. MOzgott rendesen, nem haraphattam vele. AZtán visszacsontosodott.
2013. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kislányom is 12 hósan estt egy iszonyú nagyot, brutál volt, kék-zöld, lila, fekete volt mindene a szájám kívül, és belül, azt hittem belehalok az aggódásba. Az egyik első foga nagyon mozgott, én álmodni sem mertem, hogy a doki nyugalma megalapozott, de most már látom, hogy igaza volt 2,5 éves a lányom már...:-)) Nem esett ki a foga, és még csak el sem színeződött, tehát, nyugi, tényleg rögzülhet...
2013. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én másfél éves koromban elestem, és az első fogam visszanyomódott az ínyembe (!!), aztán újra kinőtt.

Nem volt vele semmi baj, viszont a maradandó fogamat megsértette, az csúnyán nőtt ki 6 éves koromban.

2013. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiam 2 éves kora előtt esett egy mocskos nagyot kismotorral. Először azt se tudtam, honnan ömlik a vér a szájából. Felül az első négy foga visszábbcsúszott az ínyébe. Az első kettő kábé félig, ami húzta magával a mellette levőket. Most, másfél évvel később semmi nem látszik, majd a maradó fognál kiderül, lett-e valami komolyabb következménye.

Nekünk se kellett vele semmit se csinálni, keményet ne haraphatott egy darabig, nem is tudott volna.

2013. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!