Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nyugtassatok meg!...

Anyukák! Nyugtassatok meg! Ugye nincs baj? Nem lesz kruppos? 13hós kisfiam már 2. hajnalban sokat köhög,

Figyelt kérdés
13hós kisfiam már 2. hajnalban sokat köhög, olyan mintha valami zavarná. én kruppos voltam, tudom ez nem örökölhető, mégis megvagyok ijedve, ez a hajnali köhögés nemtetszik, hogy szinte azonos időben.
2009. szept. 9. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt javarészt nem orvosok és médiumok írnak! :) Lássa doki, ő meg tudja állapítani!

2009. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! A fiam kruppos volt.

Ha nem ugatós akkor sztem nincs baj.

De egyébként rosszul tudod, mert örökölhető, legalábbis nekünk mondtak olyat, mivel az apja kicsinek asztmás volt, hogy jöhet onnan is.

Ha a köhögés átmegy ugatósba akkor van baj, de az magától nem múlik el, de neked ezt tudnod kéne, ha te is kruppos voltál. Szóval sztem nem az.

2009. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

második válaszolónak köszi.

én nagyon kicsi voltam akkor, nam emlékszem.közben beszéltem anyuval,ő is azt mondja az ugatós köhögés volt.

hát most figyelek...

2009. szept. 9. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Az úgy volt nálunk(2.vok) hogy elkezdett a gyerek köhögni reggel. Nem vittem be oviba, 12-kor rendelt a doki.

Vittem az orvoshoz aki nem vette észre, hogy krupp.

Hazamentünk, lefeküdt a gyerek aludni és amikor felkelt olyan 5 óra körül ugatós fulladós köhögése volt, de annyira, hogy mentőt kellett hívni.

Szóval az elég hamar átalakul a köhögés ugatóssá.


Ha van valami kérdésed majd figyelek, írj.

2009. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, remélem nem az lesz.
2009. szept. 9. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!