Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjelente gyakran ébred a...

Éjjelente gyakran ébred a babám.8 hónapos, ilyenkor mindig szopizik, de szerintem csak szomjas lehet, mert hamar vissza alszik. Vizet kéne neki adnom? Vagy csak ellenőrzést tart, hogy ott vagyok?

Figyelt kérdés
Ha felébred, mindjárt felül és sír, én ilyenkor ugrom.Ara gondoltam szomjas lehet, de aztán mondták, hogy biztosan a szeparációs szorongás most kezdődik nála.Nappal sem igen tetszik neki, ha magára hagyom, el van egyedül, de ha meglát vége mindennek.Szerintetek mi lehet vele?
2013. febr. 21. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogzik vagy mozgásfejlődésbeli ugrás vagy berögzült neki egy időpont és hiányol téged az újra elalvásnál. Ha biztos vagy benne hogy egyébként már átaludná, én kipróbálnám azt h apa ébred hozzá és max vizet ad. Nálunk kb 8 hós korban így kezdte átaludni az éjszakákat, 3 éjjel alatt meg volt.
2013. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!