Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császáros anyukák, kinek...

Császáros anyukák, kinek mennyi időre jött meg a havija?

Figyelt kérdés

Szoptattatok még ekkor vagy már nem?

Volt akinek jobban fájt mint terhesség előtt, vagy esetleg kevésbé?


2013. febr. 22. 07:49
 1/5 Denisa W. ***** válasza:
Első babát 3 hónapos koráig tudtam szoptatni, utána kb. 1 hónappal jött meg először, és nem volt annyira durván fájdalmas, mint terhesség előtt, de talán kicsit intenzívebb lett. Második baba elmúlt 1 éves, még bőven szopik, és még nem jött meg egyszer sem, úgyhogy erre én is kíváncsi leszek...
2013. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Császár után 6 hétre megjött. Szoptattam.

Nem lett fájdalmasabb, csak hosszabb. Már 2,5 éve volt a császárom, de a mai napig jóval hosszabb a mensesem, mint előtte.

2013. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szoptattam, 13 hónap múlva jött meg először, egyáltalán nem fájt (igaz előtte sem), nem is volt sok, teljesen normális volt. Azóta egyszer jött meg újra, az is rendben volt, egyáltalán nem fájt az sem, szóval ne izgulj előre szerintem.
2013. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hónap múlva jött meg (szoptattam akkor is és még most is). Szerencsére már egyáltalán nem fáj, pedig előtte csak gyógyszerrel bírtam ki, viszont most sokkal erősebb és tovább is tart 1 nappal sajnos.
2013. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4hónappal szülés után,szoptatás mellett (utána még 7hónapig szoptattam), ugyanolyan rendszeres és erősségű.
2013. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!