Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császáros anyukák, nektek...

Császáros anyukák, nektek rögtön felsírt a baba mikor kivették?

Figyelt kérdés
Én lányom nem. Elég sokáig szívogatták le az arcából tüdejéből a dolgokat. Most ha vissza nézem a videót amit apa csinált anno vagy van 5 perces. Azt látni hogy mozog keze lába de sírás semmi.
2012. okt. 31. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem és folyamatosan kérdeztem mindenkit, hogy miért nem sír. Azt mondták, ne aggódjak, vesz levegőt, majd végre felsírt. Aztán nemrég néztem egy szülős programot és abban mondták, hogy a császárral született babák nem sírnak fel azonnal.
2012. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az az igazság hogy én már nem nagyon emlékszem rá mikor sírt fel!

Egyrészt 20óra vajúdás és rengeteg oxi után már azt sem tudtam hol vagyok,és mit csinálnak velem,másrészt majdnem 3éve volt.

2012. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Felsírt, igaz nem olyan erősen amíg kinek szívták, de szinte egyből hallottam a hangját ahogy kivették.
2012. nov. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Felsírt, ahogy kiemelték. Én is sírtam a boldogságtól :)
2012. nov. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ikreim közül az első rögtön felsírt, a második a szülésznők szerint "még a burokban felsírt". :) Nem tudom, ez mégis hogy értendő, de tény, hogy előbb mondták, hogy már sír, mint ahogy én meghallottam és láttam.
2012. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lányom, már akkor sírt, mikor még csak a fejét emelték ki!:)
2012. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyik fiam sirt rogton de a masodik fiam nem sirt valami halk nyoszorges volt aztan leszivattak mindent es kellett adjanak egy kis oxigent,ballonnal fujtak kb 3mat aztan felsirt,amikor visszanezem a videot a rosszullet kornyekez.Halla Istennek jol van es eletvidam baba,jol fejlodik mozgas meg minden,most 5 es fel honapos.
2012. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem sírt, leszívták, ezt az apuka mondta, aztán visszahozták, amig engem gondolom varrtak össze. Talán egy csecsemős nő kezébe volt a bébi a fejemnél, a csecsemős állt, tartotta, a baba feküdt és nézett engem. De nem sírt.
2012. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kislányomnak is kellett pár másodperc, hogy "kapcsoljon" nem sírt fel rögtön, be is paráztam, mégis 10/10es apgart kapott!:-) Szóval ez nem olyan nagy baj szerintem!

Üdv, egy majdnem 3 hetes kishölgy anyukája:-)

2012. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Éreztem, ahogy könyökkel a gyomrom felől kipréselik belőlem, utána pár másodperc múlva sírt fel.
2012. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!