Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek át fog fordulni...

Szerintetek át fog fordulni hamarosan ha így játszik a fiam?

Figyelt kérdés

pár napja elkezdett így "kitekeredni" néha annyira hogy szinte oldalra fordul de át még nem sikerült neki hiányzik a lendület.

Mi a véleményetek a képről,át fog fordulni hamarosan?


Nálatok mikor és hogyan fordult át a babátok?


[link]



2013. febr. 22. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A lányom 7 hónapos, és még mindig csak idáig jut el:) Hasról hátra már profin forog, sőt, már hátrafelé is kúszik, négykézlábra áll, de a hátról hasra forgás még nem megy:) A fiam 2 héttel azután, hogy elkezdte így tekergetni magát, már simán megfordult.


Ez alapján bármi lehet, lehet holnap már átfordul, lehet csak két hét múlva:)

2013. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 hónapos volt amikor stabilan megtanult oldalra fordulni. Onnan fordult át hasra.
2013. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy átfordul, ha meglesz neki a lendület. Fiam már 2 hónapja csak tekereg, de még nem billent át. 5,5 hónapos, hasáról átfordul hátára, de hátáról nem. Nem sürgetem, majd forog, ha lesz kedve.

Ja, amúgy az én fiamnak is ugyan ilyen harisnyája van :-)

2013. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 hónapos kora óta ezt csinálja most 6,5 hónaposan fordult előszőr! De már is oda visza :) 1 hete meg forog pörög :) azt hittem sose fogja csinálni
2013. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szoval akkor nem jelenti azt hogy akar egy het mulva átfordul...

Mar varom a percet mikor meglesz a lendülete is :-)

Egyebkent most 4honapos

2013. febr. 22. 10:31
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálunk az ilyen kitekeredés után már jött is az átfordulás rá egy, max két hétre!!! Most pont ott tartunk, hogy kejfeljancsiként folyamatosan a hasán köt ki a gyerek, de persze vissza még nem fordul :)

(4 hónaposan tekergett, mint a tiéd, 4 és fél hósan már átfordult napi többször, aztán most 5 hónaposan "kejfeljancsi" :D

2013. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem siettettem sehova,de jo lenne ha átfordulna jobban tudna jatszani.


Szerintetek butasag,hogy szoktam neki segiteni ilyenkor hogy átlenditem?kicsit meglököm a labiját amelyiket átemeli es igy atfordul..

Vagy ettol ne fog hamarabb atfordulni?

2013. febr. 22. 11:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Ettől nem fog hamarabb átlendülni és így rájönni se fog magától a módszere.
2013. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát mi sokat fordítottuk a hasára, mert utált úgy lenni és ki lett adva utasításnak a védőnőtől, hogy "erőltessük" a hason létet. Így megfigyeltem, hogy neki hogyan kényelmes, és azzal a mozdulattal forgattam mindig! Ezt kb napi 4-5-ször csináltuk, amúgy a nap többi részében ő mozgott úgy, ahogy ő akart!!! Szerintem nagyban köszönhető a forgatásnak is, hogy már átfordult, és jelenleg csak forog :)
2013. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 frászkarikaborsó ***** válasza:
Az én fiam is gyakran C betűbe fordul és evickél, de még csak 3,5 hós. 3 hós kora óta csinálja ha rájön, oldalra már sikerült neki fordulni de hasra még nem. Szeritem az még odébb van :) ha segíteni akarsz neki megtanulni youtube-on van egy csomó videó mozgásfejlődés segítéséről.
2013. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!