Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nagy baj ha a 7 hónapos...

Az nagy baj ha a 7 hónapos babám még csak hasról hátra tud fordulni?

Figyelt kérdés
Hátról hasra nem tud:S csak egy kis segítséggel. viszont körbe körbe forogni az tud ill. hátrafele kúszni egy kicsit elkezdett.
2013. febr. 20. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, én úgy tudom, hogy 7 hónaposan már kell forognia a babáknak mindkét irányba. Az orvosotok mit mond?
2013. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanezt csinálja. Sőt még hasról hátra is elég ritkán fordul. Elvileg nincs elmaradva a fejlődésben.
2013. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hónapos koráig csak a hasáról fordult a hátára, fordítva pedig csak egyszer vagy kétszer, de szerintem az véletlen volt.

9 hónaposan meg beindult forgott oda vissza.

8 hónaposan már kúszott amúgy.


7 hónaposan látta a háziorvos, szerinte nem volt gond vele és ne aggódjak nem kell még menni sehova

a védőnő se izgult még 8 hónaposan sem, pedig ő nagyon lelkiismeretes


Most 13 hónapos a babám és köszöni jól van, szaladgál a lakásba :-)

2013. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Agica792 ***** válasza:
Mintha csak az én babám lenne,mi 7,5 hósak vagyunk és ugyan ezt csinálja csak hasról fordul hátra de azt is csak az egyik irányba és körbe is csak az egyik irányba szeret forogni,meg hátrafele tolat,négykézlábra húzza magát és hőcizik is de még nem kúszik.A védőnő szerint teljesen normális a fejlődése és szerintem is.Nálunk a családban más is volt aki ilyen kis "lusta" volt úgyhogy szerintem genetika is közrejátszik.Én nem aggódok a nagy könyv szerint 3 éves korban mindenki ugyan olyan szinten van az is aki hamarabb meg az is aki később csinál dolgokat.
2013. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!